Çözüldü Attack On Titan anime ve mangası bir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
Bir kız arkadaşım Attack On Titan'ı çok seviyor. Bende onunla yakınlaşmak istediğimden bu animeyi izlemek istiyorum ancak beni gerçekten sıkıyor. Mangasını okumak daha az sıkar diye düşündüm ancak anime ile aynı mı ilerliyor onu bilmiyorum. Mangasını okuyan ve animesini izlemiş biri varsa söyleyebilir mi?

Manganın bir cildi 30 dakika çok yavaş okuyorsanız en fazla 1 saatte biter.Sanırım 20 den fazla cildi var ve tanesi 15 lira civarında bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz.
Hızlı okuduğum için 10 dakika içinde bitiriyorum. Animesini izlemeye üşendiğim için mangayı tercih edeceğim. Daha kısa sürede bitiririm hem.

Manganın bir cildi 30 dakika çok yavaş okuyorsanız en fazla 1 saatte biter.Sanırım 20 den fazla cildi var ve tanesi 15 lira civarında bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz.
Ben almayı düşünüyordum da o kadar kısa olacağını düşünmemiştim. Üzüldüm şimdi. 1 saatte biten bir kitap nasıl 15 lira olabilir. Hepsini topluca almak istesek kesenin ağzını yırtmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı