Attack on Titan kadar güzel anime önerisi

Sırf finalinin kötü olması seriyi sevmemize engel değil AOT hala benim için ilk beşte.
Benim için engel. 4-5 yıldır emek verilip yazılan bir seriyi son sezonda batırmak beni iter. Şurada toplanıp sonunu yazsak daha iyi olacağından eminim, yetiştirmek için aceleyle doldurma bir senaryo hazırladığı çok belli.
Benim ilk 10 shonen anime listeme girecekti ama vazgeçtim.
HxH mangası bitmedi demişti arkadaşım cidden öyle mi ?
Mangaka'sı hasta olduğundan yarım bıraktı. Bazen yılda 3-4 chapter yayınlıyor bazen hiç yayınlamıyor.

Benim için engel. 4-5 yıldır emek verilip yazılan bir seriyi son sezonda batırmak beni iter. Şurada toplanıp sonunu yazsak daha iyi olacağından eminim, yetiştirmek için aceleyle doldurma bir senaryo hazırladığı çok belli.
Yalnız 4-5'te değil tam 11 sene. Ve sonun sırf uzatılmak için bu kadar mahvedilmesi, ondan sonra hiçbir şey açıklamayan final. AoT kendi kendini bitirdi.

Yalnız 4-5'te değil tam 11 sene. Ve sonun sırf uzatılmak için bu kadar mahvedilmesi, ondan sonra hiçbir şey açıklamayan final. AoT kendi kendini bitirdi.
Biri çok güzel bir izleme/okuma seçeneği önermişti eğer isteyen varsa bence en sağlıklı bu şekilde.
2. time skip(S4P1/Ch90)'e gelince bırakın ve kalanını hayal gücünüzü kullanarak tamamlayın. Eminim ki Isayama'dan daha iyi bitireceksiniz.

Merhabalar, AOT'u bitirdikten sonra FullMetal Alchemist Brotherhood hariç hiç bir animeden keyif alamadım. AOT kadar kaliteli hatta AOT'tan daha iyi olduğunu düşündüğünüz animeleri yazar mısınız? Çok teşekkürler.

İzlediğim animeler;
  • Attack on Titan
  • Another
  • Blood of Zeus
  • Dota
  • Death Note
  • One Punch Man
  • Violet Evergarden
  • Jujutsu Kaisen
  • FullMetal Alchemist
  • FullMetal Alchemist Brotherhood
  • Charlotte
  • Sword Art Online
  • Erased
  • The Way of The Househusband
Naruto AoT'tan bile daha iyi.

Akamegakill, Vinland Saga, Neongenesis Evangelion ve seraph of the end.

Hayatında izlediği ilk anime AOT olan birisi olarak daha sonra denediğim onlarca anime arasında sadece bunlarda devamını getirme isteğim oluştu.

Geri
Yukarı