Attack on Titan Mikasa ve Eren

DodoZi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Attack on Titan izlemeye başladım. 9. bölüme kadar geldim. Aklıma bir soru takıldı. Mikasayla Eren arasında bir ilişki olacak mı ilerleyen zamanlarda?

Arkadaşlar selam. Attack on Titan izlemeye başladım. 9. bölüme kadar geldim. Aklıma bir soru takıldı. Mikasayla Eren arasında bir ilişki olacak mı ilerleyen zamanlarda?
Hocam aslında kimse bence tam cevabı vermemiş, [aslında ilerdeki bölümlerde nefretini dile getirse de aslında onu kendinden uzaklaştırmak için yapıyor(planı için) ama aslında mikasa da onu seviyor eren de. ama arlarında herhangi bir sevgililik falan olmuyor hocam

Aga mangayı okumuş biri olarak tartışmayı bitirmeye geldim.
Eren 4. sezonda Mikasa'ya ondan nefret ettiğini söylüyor ama aslında öyle değil planı işlesin diye öyle yapıyor. İkisi de içten içe birbirlerini seviyolar aslında. Final kısmında da Mikasa Eren'in kafasını kesiyor ve öpüyor onu.
1660476759031.png

@Wyrux
hayır hocam kafası kopsada kafasını Zeke tutuyor ve temasa geçtikleri için farklı bir titana dönüşüyor mangasında okudum en son Mikasa Eren titanken kafasını kesiyor bu arada o sıradada kesmeden önce bir malum sahne oluyor :D ondan sonra kesiyor ve o kafayı saklıyordu sanırsam.

@Wyrux
hayır hocam kafası kopsada kafasını Zeke tutuyor ve temasa geçtikleri için farklı bir titana dönüşüyor mangasında okudum en son Mikasa Eren titanken kafasını kesiyor bu arada o sıradada kesmeden önce bir malum sahne oluyor :D ondan sonra kesiyor ve o kafayı saklıyordu sanırsam.
Önce kesiyor sonra öpüyor kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı