Attack on Titan'dan sonra izlenecek anime önerisi

dürümkıs

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar hayatımda ilk defa bir anime izledim. Başlangıcı da en efsanelerden biri olarak görülen ve çok fazla önerilen Attack on Titan'ı izleyerek yaptım. Güzeldi hoşuma gitti dersem yalan olur. Başlangıç için uygun olan anime önerisi olan arkadaşlar varsa önerilerinizi bekliyorum. Konusunun AOT'a benzemesine gerek yok. Naruto ve One Piece çok önerilmesine rağmen bana aşırı uzun geldiği için izlemeyi ertelemek istiyorum. Duyduğum 1-2 öneri de Death Note ve Jujutsu Kaisen. Bunlar hakkında ve bunların dışında fikirlerinizi merak ediyorum.

Attack on Titan finalde bizlere küçük bir şaka yapmış olsa da gerçekten de güzel bir yolculuktu.

Death Note izlenir. Jujutsu Kaisen de izlenir ama tüm sayacaklarım arasında muhtemelen sona oynar. Demon Slayer izleyin.

Animelerin kralını izleyeyim diyorsanız Code Geass izleyin ama tavsiyem önce Death Note izlemeniz.

Death Note'u bir yerden sonra beğenmeyeceksiniz, merak etmeyin, hiçbirimiz beğenmedik ama yine de finale kadar izlemenizi tavsiye ederim.

Alışkanlık kazandıktan sonra One Piece ya da Naruto'ya girişebilirsiniz. Alıştıktan sonra Fullmetal Alchemist, One Punch Man, Hunter x Hunter vb. yapımları da öneririm.

Anime manyağı oldum ben Hiken daha fazlasını istiyorum diyecek kıvama geldiğiniz zaman da Great Teacher Onizuka izleyin.

Son düzenleme:
@Darsafad biz ona bir giriştik ama devamı gelmedi. Isekai pek sarmıyor beni ancak ilk bölümden sonra güzelleşiyor mu?
İlk 3-4 bölüm karisik 8 bölümde konuşan me*e dışında bişey yok ama sonrası iyi. İsekai olarak ondan sonra oshi no ko izle.
İlk bölümde bile gözyaşlarını tutamazsın.

@Darsafad Isekai sevmek için Isekai izlemem. Yapım çok iyiyse Isekai olmasına razı gelerek izlerim o yüzden iyi mi diye sormuştum. :D

Örneğin mecha da hiç sevmem ancak Code Geass çok iyi olduğu için mecha formatına göğüs gererek izledim ve hiç pişmanlığım yok. Bu The Eminence in Shadow da aynı etkiyi verir mi diye merak ediyorum.

@Darsafad Isekai sevmek için Isekai izlemem. Yapım çok iyiyse Isekai olmasına razı gelerek izlerim o yüzden iyi mi diye sormuştum. :D

Örneğin mecha da hiç sevmem ancak Code Geass çok iyi olduğu için mecha formatına göğüs gererek izledim ve hiç pişmanlığım yok. Bu The Eminence in Shadow da aynı etkiyi verir mi diye merak ediyorum.
Zaten bu dediklerim efsaneler arasına rahat girecek animeler.

Geri
Yukarı