Note 12 Pro'da yazılımsal sorunlar başladı

Tr_temhA

Hectopat
Redmi Note 12 Pro cihazımda geceden beridir sorunlar yaşanmaya başladı. Gece durduk yere yeniden başlatma animasyonu olan HyperOS yazısının olduğu ekrana atıp 5-10 saniye animasyon sürüp telefonu yeniden başlatmış gibi bir şey oluyor. Sadece SIM kilidini istemiyor. Şu an bu sorun çözüldü ama şimdi de herhangi bir videoda ses tuşuna bastığımda videoyu durduruyor ve öyle kalıyor, oynatma tuşu kayboluyor. Genel olarak da Wi-Fi sorunu var. Evdeki diğer cihazlar 2 yan odalarda düzgün çekerken bu çekmiyor. Wi-Fi'ya yakın yerlerde de kullanırken birden bağlantı 5-10 saniye kesiliyor ve geri bağlanıyor.
Yaşadığım sorunlar bu şekilde. İki gün sonra yeni bir cihaza geçeceğim ama bu cihazı aile üyesi kullanacak. 2 yıl garantisi var ama garanti belgesindeki firmanın yorumları hiç iyi değil genel olarak 2 yıldız almış ve sanırım ilgilenmeden yapmış gibi gönderiyorlar.
Yeni telefona geçince direk hard reset atıp 3-5 gün karantinaya almayı düşünüyorum, sizce mantıklı mı? Bir kişi ile konuştum garanti konusunda Xiaomi müşteri hizmetleri ile konuşup başka servise yolla dedi. Sizin tavsiyeleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hard reset atılın çözülur bence.

Bu güncelleme sanırım telefonlara pek iyi gelmedi. Bizde de note13 var yüklemedim daha biraz daha beklemek mantıklı olacak.

Geri
Yukarı