Attack Shark V3 vs Delux M800

2300 diyor ama bende 1800 var fazla koyamıyorum öğrenciyim.

Rate your Gear kampanyasıyla iade ediyor hocam 500TL'yi fareye inceleme yazıp göndermeniz lazım halledersiniz.

Hocam maalesef o kadar çıkamıyorum dediğim gibi öğrenci olduğum için üniversite okuyorum o yüzden koyamam o kadar siz M800 mü kullanıyorsunuz.

Hocam baştan veremeyecekseniz o zaman M800 Ultra kalıyor seçenek olarak.

Hocam maalesef o kadar çıkamıyorum dediğim gibi öğrenci olduğum için üniversite okuyorum o yüzden koyamam o kadar siz M800 mü kullanıyorsunuz.
Hocam 500 bir yerden borç alın iade gelince ödersiniz borcu. M800 Ultra alınmaz Gladius 3 Aimpoint varken. Kampanya bitmiş mi bu arada bende niye 3 nisan gözüküyor? @Error

Hocam 500 bir yerden borç alın iade gelince ödersiniz borcu. M800 Ultra alınmaz Gladius 3 aimpoint varken. Kampanya bitmiş mi bu arada bende niye 3 Nisan gözüküyor? @Error

Hocam 500 bir yerden borç alın iade gelince ödersiniz borcu. M800 Ultra alınmaz Gladius 3 aimpoint varken. Kampanya bitmiş mi bu arada bende niye 3 Nisan gözüküyor? @Error

Bitiş 30 Haziran hocam.

Hocam kaç günde veriyorlar şimdi alıyoruz 1 2 gün denedikten sonra nasıl olduğunu yorumlayıp mı gönderiyoruz bir de ödül 30 dolarlık kodda var rastgele mi veriliyor ödüller.

Evet hocam kendinizce deneyimlerinizden falan bahsetmeniz lazım seçme konusunda ise bu kampanya daha önce de olmuştu orada secebiliyorduk ödülü muhtemelen bunda da seçeriz.

Geri
Yukarı