Attack shark X3 vs Ajazz AJ199

Bütçe
1300

Dostum bu fareyi aldim fakat mousereviews isimli bir subreddite katildim orada fareyi kullanan insanlar Click'lerin vs genel olarak farenin cok kotu hissettirdigini kalite kontrol sorunu oldugunu soylemisler sen bir sorun yasadin mi, su anda fareyi direkt kapıdan geri cevirmeyi dusunuyorum.

Dostum bu fareyi aldim fakat mousereviews isimli bir subreddite katildim orada fareyi kullanan insanlar Click'lerin vs genel olarak farenin cok kotu hissettirdigini kalite kontrol sorunu oldugunu soylemisler sen bir sorun yasadin mi, su anda fareyi direkt kapıdan geri cevirmeyi dusunuyorub.

Dostum bu fareyi aldim fakat mousereviews isimli bir subreddite katildim orada fareyi kullanan insanlar Click'lerin vs genel olarak farenin cok kotu hissettirdigini kalite kontrol sorunu oldugunu soylemisler sen bir sorun yasadin mi, su anda fareyi direkt kapıdan geri cevirmeyi dusunuyorum.

Daha önce çok mouse deneyimledim fiyatını hak ettiğini düşünüyorum. Kişisel olarak değişkenlikler gösterebilir ancak tepkimesi çok hızlı. FPS türü oyunlar için benim tercihim minimal ve hafif bir mouse şu an işimi hallediyor ve memnunum.

Ben alalı 3-4 hafta oldu fiyatını kesinlikle hak ediyor ve hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı