Çözüldü ATTEMPTED_EXECUTE_OF_NOEXECUTE_MEMORY mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
1) Windows 10 Hatalarını Çözmek İçin SFC Aracı Nasıl Kullanılır? - Technopat
2) GeForce Experience'yi kaldırınız.
3) Corsair ile alakalı her şeyi kaldırınız.
4) Battle.net ile alakalı her şeyi kaldırınız.
5) BIOS güncelleyiniz. Anakartınızın destek sayfası:
1) Windows 10 Hatalarını Çözmek İçin SFC Aracı Nasıl Kullanılır? - Technopat
2) GeForce Experience'yi kaldırınız.
3) Corsair ile alakalı her şeyi kaldırınız.
4) Battle.net ile alakalı her şeyi kaldırınız.
5) BIOS güncelleyiniz. Anakartınızın destek sayfası:

Çözüm
İșten gelince bu adımları deneyeceğim. Teşekkürler. Sizi haberdar ederim. Oyun oynarken hiç olmadı. Genelde boştayken mavi ekran veriyor. SFC scan de bir sorun bulamamıştım önce. Keşke sorunun nerede olduğunu bilsem de garantiye gonderebilsem.
BIOS guncellerken PC yeniden başladı şu an kasa açık klavye ve farenin LED'leri yanıyor ama ekran siyah. Acaba beklemeli miyim?

İșten gelince bu adımları deneyeceğim. Teşekkürler. Sizi haberdar ederim. Oyun oynarken hiç olmadı. Genelde boştayken mavi ekran veriyor. SFC scan de bir sorun bulamamıştım önce. Keşke sorunun nerede olduğunu bilsem de garantiye gonderebilsem.
BIOS guncellerken PC yeniden başladı şu an kasa açık klavye ve farenin LED'leri yanıyor ama ekran siyah. Acaba beklemeli miyim?
Dediklerimi tamamen uyguladınız mı?

Dediklerimi tamamen uyguladınız mı?

Evet. BIOS'u güncellerken PC kapandı. 20 dakika sonra açtım bilgisayarı anakartın artık gidik olacağını kabullenmiştim ama PC açılınca BIOS güncellenmiş olarak açıldı. Şimdilik bir sorun gözükmüyor. Mavi ekranı da oyun oynarken ya da çalışırken hiç görmüyordum bugün 30 dakika boş bıraktım yine de olmadı. Olursa haber ederim.

Evet. BIOS'u güncellerken PC kapandı. 20 dakika sonra açtım bilgisayarı anakartın artık gidik olacağını kabullenmiştim ama PC açılınca BIOS güncellenmiş olarak açıldı. Şimdilik bir sorun gözükmüyor. Mavi ekranı da oyun oynarken ya da çalışırken hiç görmüyordum bugün 30 dakika boş bıraktım yine de olmadı. Olursa haber ederim.
Son durum nedir?

Son düzenleme:
İşteyim hocam gece uğrarım buraya. Değerli vaktin ve ilgin için teşekkürler.

Evet hocam şimdilik bir sorun yok gibi yine de çok umutlanmıyorum devam ederse üzülürüm. Ellerine sağlık diyeyim yine de.
Bildirim düşmesi için mesaj yazıyorum :) Sorun olursa tekrardan minidump dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. Ek olarak tek tek kaldırdığınız yazılımları yüklemeye başlayabilirsiniz :)

Geri
Yukarı