Çözüldü "ATTEMPTED_SWITCH_FROM_DPC" Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Yigitpu

Decapat
Daha fazla  
Birkaç günde bir mavi ekran hatası alıyorum

Aldığım hatalar:

1 - ATTEMPTED_SWITCH_FROM_DPC

2 - ATTEMPTED_SWITCH_FROM_DPC

3 - PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

Minidump dosyası:

BluescreenView programından aldığım sonuçlar:

1 - Crash Address : ntoskrnl.exe+1ca866
Caused By Driver : usbccgp.sys

2 - Crash Address : ntoskrnl.exe+1ca866
Caused By Driver : usbccgp.sys

3 - Crash Address : ntoskrnl.exe+1c3b20
Caused By Driver : ntoskrnl.exe

Çözüm
SteelSeries yazılımını, Bee Audio Driver, WindScribe VPN, Tap-Windows, Betternet VPN, BlueStacks kaldır. Ses sürücünün güncel olanını yükle. Hangi USB portunu kullanıyorsan oradan çıkar, başkasına tak kullandığın cihazı. Intel Wi-Fi sürücünü güncelle. Ek olarak Windows Update yap.
SteelSeries yazılımını, Bee Audio Driver, WindScribe VPN, Tap-Windows, Betternet VPN, BlueStacks kaldır. Ses sürücünün güncel olanını yükle. Hangi USB portunu kullanıyorsan oradan çıkar, başkasına tak kullandığın cihazı. Intel Wi-Fi sürücünü güncelle. Ek olarak Windows Update yap.

Çözüm
Denedikten sonra cevap yazacağım şimdiden teşekkürler

@Yigitpu
Son durum nedir? Cevabınızı halen beklemekteyim.
Bugün uyku modundan çıktıktan sonra tekrardan page fault hatası aldım ve yaklaşık yarım saattir %100 de olmasına rağmen hala açılmadı.
1 saat 20 dk geçti durum hala aynı %100 fakat açılmıyor bilgisayarı kapatıp tekrar açacağım.
Bilgisayarı kapatıp açtım işte en son (1-2 saat önce) mavi ekrandan sonra oluşan minidump dosyası.

@Yigitpu
Dediklerimi birebir yapmamışsınız gibi gözüküyor. Lütfen dediklerimi uygulayın. Intel Wi-Fi sürücünüzü de güncelleyin.

@283156
Ben bazen konuların takibini yapamayabiliyorum veya bildirimler arasında kaybolup gözden kaçabiliyor. Bu durumlarda sen veya diğer arkadaşlar da bakabilir eğer yanıt veremediysem hocam.

@Yigitpu
Dediklerimi birebir yapmamışsınız gibi gözüküyor. Lütfen dediklerimi uygulayın. Intel Wi-Fi sürücünüzü de güncelleyin.

@283156
Ben bazen konuların takibini yapamayabiliyorum veya bildirimler arasında kaybolup gözden kaçabiliyor. Bu durumlarda sen veya diğer arkadaşlar da bakabilir eğer yanıt veremediysem hocam.
Hatırlattığın için teşekkürler tüm intel sürücülerimi güncelledim yine problem olursa iletirim teşekkürler :)

Geri
Yukarı