Attığınız ifadelerin anlamı nedir?

etol4040

Hectopat
Başlık doğru. İfadeler sınırlı olduğu için ifadelerdeki emojilerin çoğunu farklı amaçlarda da kullanıyorum. Peki siz farklı amaçlarda kullanıyor musunuz?
  • beğen: hangi ifadeyi kullanacağıma karar veremediğimde kullanırım.
  • muhteşem: sorunun çözümü bulunduğunda ve birden fazla kişi çözümü yazmışsa kullanırım.
  • inanılmaz: şaşırtıcı mesajlarda veya inanmadığım mesajlarda kullanırım. Ve kendi anlamında da kullanırım.
  • üzgün: sorunun çözümü yoksa veya çözümü zor ise kullanırım.
  • kızgın: size bu emojiyi attıysam mesajınızı kontrol edin. Yazım hatası vardır.
Bu ifadeler bu mesajdan sonraki ifadeler için geçerlidir. İfadeler beğen yazan yerde imlecinizi tuttuğunuzda gelecektir. Hepsini kendi anlamında da kullanırım ama bazen.

Son düzenleme:
Bende gözükmedi ama büyük ihtimalle 🤔emojisi thinking face emojisi.
Konuda demek istediğim "siz benim gibi yapıyor musunuz? Yapıyorsanız siz emjileri hangi amaçta kullanıyorsunuz?".

Konuda demek istediğim "siz benim gibi yapıyor musunuz? Yapıyorsanız siz emjileri hangi amaçta kullanıyorsunuz?".
Beğen: Bir gönderiyi beğenmek amacıyla kullanırım. ( Çok ilginç. )

Muhteşem: Çok beğendiğim, güldüğüm ya da fikrine katıldığım birisi için kullanılırım.

Kahkaha: Güldüğüm bir şey için kullanırım.

Üzgün: Forum hayatımda 20 kere kullanmamışımdır. Gereksiz bile olabilir bence.

Kızgın: Bunu da çok az kullanmışımdır. Gerçekten kızdığım bir şey için kullanırım. Ama diğer kişileri üzmeyi istemem birisi bana kızgın attığında üzülüyorum o yüzden atmamaya çalışıyorum. Toplasan 15 defa bile kullanmamışımdır.

Geri
Yukarı