Audi A3 vs A5

Talisman nasıldır, önerir misiniz? Audi ile arasında çok klas farkı var mıdır?

Bu paralara Grand Sport Excellence Insignia alınır, 1.5T alabilirseniz performans olarak da ayrılır diğerlerinden. Ben 1.3 milyon verdiğim arabanın koltuk ayarını elimle yapacak olsam kahrımdan ölürdüm heralde

Bu paralara Grand Sport Excellence Insignia alınır, 1.5T alabilirseniz performans olarak da ayrılır diğerlerinden. Ben 1.3 milyon verdiğim arabanın koltuk ayarını elimle yapacak olsam kahrımdan ölürdüm heralde
Siz i20N’nin iç konfor alanını görseniz herhalde araç yanında kusacaksınız ama araçla yolda karşılaşınca iş değişiyor işte sorsanız o da 1.3m.

Siz i20N’nin iç konfor alanını görseniz herhalde araç yanında kusacaksınız ama araçla yolda karşılaşınca iş değişiyor işte sorsanız o da 1.3m.
Evet muhtemelen kusarım. Bu arada şunu da söyliyim, 180den sonra 1.6T flexride insigniam ile neredeyse kafa kafaya gidiyorum i20N ile

Evet muhtemelen kusarım. Bu arada şunu da söyliyim, 180den sonra 1.6T flexride insigniam ile neredeyse kafa kafaya gidiyorum i20N ile
Yani tabi 180’e ne kadar sürede ve nasıl çıktığı çok daha önemli ama günün sonunda kullanıcının istekleri önemli

Bu arada sonradan okuyacaklar yanlış anlamasın, i20N motor olarak güçlü ama tavsiye edeceğim bir araç da değildir

2017 model bulabildim bu modeli bütçeme uygun. Insignia vs Talisman ne dersin hocam?

2017 model bulabildim bu modeli bütçeme uygun. Insignia vs Talisman ne dersin hocam?
Motor performans donanım, hiçbir konuda aşağıda kalmıyor talismandan. Talisman da güzeldir ama ikisi arasından insignia alınmalı. Son kasa olduğuna emin olun, 2017de a2 kasa da var b kasa da.

TSI (Twincharged Stratified İnjection) ve TFSI (Turbo Fuel Stratified Injection) arasında ki ana fark bu dostum. Turbo+Kompressor/ Turbo+Supercharger.
Golf 6'dan sonraki modellerde kompresör kullanıldığına dair bir bilgi göremedim siz gördünüz mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…