Audi S3 2.0 Quattro vs Audi A4 45 TF'sı Quattro line

Hocam tek kullanacaksanız S3 daha performanslı ama A4 265 HP ile TR'de kolay kolay selektör yemezsiniz. Ben hem hızlı hem daha geniş hem daha premium olan A4'ü öneririm.

Yani hocam A4 daha geniş tabii S3'de diz mesafesi falan daha az, biraz dar. Ama çok sıkıntı çıkarmaz.
Hız olarak ikisi de tatmin eder.
Tamamdır hocam sağolasın teşekkürler herkese aklımda konuyu açmadan önce S3 vardı şuan hala daha S3 düşünüyorum. Teşekkürler tekrardan vakit ayırdığınız için.

Hocam tek kullanacaksanız S3 daha performanslı ama A4 265 HP ile TR'de kolay kolay selektör yemezsiniz. Ben hem hızlı hem daha geniş hem daha premium olan A4'ü öneririm.

Yani hocam A4 daha geniş tabii S3'de diz mesafesi falan daha az, biraz dar. Ama çok sıkıntı çıkarmaz.
Hız olarak ikisi de tatmin eder.
S3 Premium C segment diye geçer, diz mesafesi konusu boyunuz 1.85 küsür ise anca değer, kısaca değmesi için şartları zorlamak lazım.

Ben olsam A4 alırdım, daha büyük ve yakışıklı gözüküyor. Daha kuvvetli olması pek bir işe yaramayacak yarış yapmayacaksanız. Arabalardaki kuvvet sadece paralı otobanda sollarken kullanılıyor onda da en sol şerit genel akış olarak 160 170 üzerine pek çıkmıyor. İkisi de bu hızlar için fazlasıyla güçlü. S3'ün 0.5 veya 1.0 saniye daha iyi hızlanması çok da bir şeyi değiştirmez günlük sürüş açısından.
Ekonomik olarak da daha iyise A4 daha iyi bir seçim olur diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı