Çözüldü Auslogics disk defrag sonucu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gladyator1

Picopat
Daha fazla  
Bugün auslogics disk defrag uygulamasını indirdim bakayım dedim programdan analiz yaptım böyle bir sonuç verdi, ne yapmam gerekli?

Dosya Ekleri

• 1711965376416.png
    1711965376416.png
    87,2 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
SSD kullanıyorsanız Defrag işlemi yapmanıza gerek yok. Bilgisayar performansını arttıracağını vaat eden hiçbir yazılımı kullanmanızı önermem. İyi bir antivirüs, minimum gereksiz yazılım ve arka plan uygulaması en iyi çözümdür. Kısaca ne kadar ekmek o kadar köfte, Tofaş'tan Ferrari çıkaramazsınız.
SSD kullanıyorsanız Defrag işlemi yapmanıza gerek yok. Bilgisayar performansını arttıracağını vaat eden hiçbir yazılımı kullanmanızı önermem. İyi bir antivirüs, minimum gereksiz yazılım ve arka plan uygulaması en iyi çözümdür. Kısaca ne kadar ekmek o kadar köfte, Tofaş'tan Ferrari çıkaramazsınız.

Çözüm
Tamamdır teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı