Auto clicker etik midir?

Kişi auto clicker kullandığında başkası eksiye düşmeyecek ki.
Verdiğin örnekte çaldığın şey yüzünden bir başkası eksiye düşecek.
Böyle hırslı şeyler genelde sıralama sistemi olan oyunlarda oluyor. O neden büyük ihtimal autoclicker kullanarak daha yüksek listelere girme peşinde.
Benim de orada kafam karıştı biraz Auto clicker açsam başkalarına zarar verip oynayışını etkilemez ama yapımcıyada haksızlık olur diye kullanmıyorum.
Hangi oyun? Roblox sanırım, Roblox içinde hangi oyun?

Benim de orada kafam karıştı biraz Auto clicker açsam başkalarına zarar verip oynayışını etkilemez ama yapımcıyada haksızlık olur diye kullanmıyorum.
Roblox'ta bir oyun mu? Çok kullanılıyor çünkü onda.

Evet oyunda bilekle bir yere gelinmiyor diye bir ara kullanıyordum sonradan bu oyunlarla zaman harcamak istemediğim için bıraktım.
Zaten böyle hırs yapacağınız, enerjinizi düşüren oyunlar oynamanızı tavsiye etmiyorum. O kadar hırslanmışsınız ki artık hile yapma peşine bile düşmüşsünüz. Bırakın gitsin, hayatta daha değerli şeyler var.

Metin2 gibi pay to win oyunlarında etiktir olduğunu düşünüyorum. Cunku para tuzağını.

Evet zaten yapımcıların öyle bir oyun anlayışı varki bas 500-600 lira.
15 dakikada bitiyor oyun.

Metin2 gibi P2W oyunlarında etik olduğunu düşünüyorum. Çünkü para tuzağı.
Para tuzağı bile olsa o oyunu sonuçta kendi emeğiyle oynayan insanlar da var. Onlar için etik değildir. Para tuzağı ise hile yapmak yerine hiç oynamayın o zaman?

Para tuzağı bile olsa o oyunu sonuçta kendi emeğiyle oynayan insanlar da var. Onlar için etik değildir. Para tuzağı ise hile yapmak yerine hiç oynamayın o zaman?

Zaten girdiğim oyunu 1 saat oynuyorum baktımki p2W yani alt+F4

Onlar da yapıyor. Herkes hile.
Ayrıca bazi loncalar, bazi onemli bölgeleri kontrol ediyor ve tum oyun piyasasını belirliyor.

Onlar da yapıyor. Herkes hile.
Ayrıca bazi loncalar, bazi onemli bölgeleri kontrol ediyor ve tum oyun piyasasını belirliyor.
Başkası hile yapıyor diye hile yapmak çocukça davranmaktan öte bir davranış biçimi değildir. Hoşunuza gitmiyorsa oynamayın hocam?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…