Auto clicker etik midir?

453953

Decapat
Bazı oyunlarda artık kolumu kırmam lazım. elim uyuşuyor artık.
Geceleri Auto clickera bırakmak etik olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu düşünmek bile saçma. Başkalarının emeğiyle yaptığı şeyi kolayca yaparsan etik olmaz tabii ki. Ayrıca kolunuzu kıracağınız oyunları oynamanızı da önermiyorum. İşin sonunda kazanacağınız bir şey yok ama çok kaybınız var. Bu tamamen hırs ve bağımlılık. Ayrıca hile yaparak kul hakkına da girmiş olursunuz.

Bence değil. İnsanlar uğraşıyor o kadar. Hem size de yorucu olduğundan bahsediyorsunuz.

Bu mesajda moderasyona yönelik bir eleştiri bulunmaktaydı. Moderatör arkadaş alınmış olacak ki eleştiri kısmını silmiş. Gidip bir de konudaki yazım yanlışını düzeltmeye çalışmış. Ancak onu da becerememiş. Yazık. Biraz eleştiriye açık olun. Bırakın insanlar fikirlerini dile getirsin.

Son düzenleme:
Tek başınıza oynadığınız kasmanız gereken bir oyun ise açın gitsin. Ne olacak? Diğerlerini etkileyemediğiniz bir oyun ise açmada sıkıntı yok bence.

Bu aynı hırsızlığa benziyor. ''Yakalanma ihtimalin yoksa çal gitsin!'' demekten farksız. Yani saçma.
Muhtemelen P2W bir MMORPG oyundan bahsediyoruz burada.
Çok da abartmanın lüzumu yok.

Kişi auto clicker kullandığında başkası eksiye düşmeyecek ki.
Verdiğin örnekte çaldığın şey yüzünden bir başkası eksiye düşecek.

Tek başınıza oynadığınız kasmanız gereken bir oyun ise açın gitsin. Ne olacak? Diğerlerini etkileyemediğiniz bir oyun ise açmada sıkıntı yok bence.
Tek başına oynadığı ve bir sıralama gibi sistem olmaya oyunda böyle bir şey için uğraşacağını sanmıyorum.

Benim de orada kafam karıştı biraz Auto clicker açsam başkalarına zarar verip oynayışını etkilemez ama yapımcıyada haksızlık olur diye kullanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı