Auto Hotkey kodlama yardımı

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Elimde aşağıdaki gibi bir kod var. Bu kod, macro kullanması serbest bir oyun için yazılmış autohotkey macro kodu. Fakat bu kod ile sol click basılı tuttuğumda sabit ve durmaksızın imleci aşağı çekiyor.

Ben istiyorum ki bu kod üzerinde yapılacak düzenleme ile, örneğin 600ms imleci aşağı çektikten sonra imleç dursun, bu kadar. Acaba bu şekilde bi düzenleme yapabilir miyiz bu kodda?

Kod:
#NoEnv
SendMode Input
SetWorkingDir %A_ScriptDir%

; SS
^!p::Suspend

; NR
~LButton::
while GetKeyState("LButton")
{
DllCall("mouse_event", uint, 1, int, 0, int, 2, uint, 0, int, 0)
Sleep, 15
DllCall("mouse_event", uint, 1, int, 0, int, 2, uint, 0, int, 0)
Sleep, 5
}
return

; Nades
~MButton::
if GetKeyState("LButton")
{
Sleep, 3000
MouseClick, Left,,,,, U
}
return

Insert::ExitApp

Dedigim ile alakasi yok. Autohotkey'de bilgisi olan kisiler genellikle hile/hack forumlarinda bulunan kisiler. Internetten tutoriallara bakarak ogrenemiyorsaniz forumlari kullanin.
normalde çözerim diye düşündüm, ilgiliyimdir ama düzenlediğim şekilde hiçbir değişiklik olmadı. belki bilen vardır diye ufak bi düzenleme yapabiliriz diye düşündüm. forumları çok gezdim fakat bulabildiğim en iyi kodu bu oldu.

Normalde çözerim diye düşündüm, ilgiliyimdir ama düzenlediğim şekilde hiçbir değişiklik olmadı. belki bilen vardır diye ufak bi düzenleme yapabiliriz diye düşündüm. forumları çok gezdim fakat bulabildiğim en iyi kodu bu oldu.
Autohotkey'in kendi forumunda da konu acarak sorabilirsiniz. Burada cevap bulabileceginizi sanmiyorum.

Autohotkey'in kendi forumunda da konu acarak sorabilirsiniz. Burada cevap bulabileceginizi sanmiyorum.
Hocam cevap bulamama konusunda sizlere katılıyorum. Bende zaten sadece Hack odaklı bir program olmadığını söyledim. Benim bir arkadaşım PUBG'de hızlı loot yapmak için kullanırken. Diğer arkadaşım sadece mouse'a daha hızlı tıklayıp bazı kutucukları daha hızlı işaretlemek için kullanırdı. Lafın derinine ve özüne inince tabiki siz haklısınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı