AutoClicker "Dosya virüslü olduğundan veya istenmeyecek yazılım içerdiğinden..." açılmıyor

xToqYoCu

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar. ASUS marka ve Windows 10 sürüm bir bilgisayar kullanıyorum. Eskiden rahatça kullandığım Autoclicker uygulamasını artık açmaya çalışınca "Dosya virüslü olduğundan veya istenmeyecek yazılım içerdiğinden işlem başarılı şekilde tamamlanmadı" diye bir yazı çıkıyor karşıma. Bu sorundan nasıl kurtulabilirim? Kullandığım Auto Clicker şu;

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirirken diyorsa indirilenlere gidip yine de devam et diye bir şey demesi lazım kurarken diyorsa daha fazla bilgiye tıklayarak devam et secebilirsin.

Merhabalar. ASUS marka ve Windows 10 sürüm bir bilgisayar kullanıyorum. Eskiden rahatça kullandığım autoclicker uygulamasını artık açmaya çalışınca "dosya virüslü olduğundan veya istenmeyecek yazılım içerdiğinden işlem başarılı şekilde tamamlanmadı" diye bir yazı çıkıyor karşıma. Bu sorundan nasıl kurtulabilirim? Kullandığım Auto clicker şu;

Aldığın mesajın ekran görüntüsünğ atar mısın?

Aldığın mesajın ekran görüntüsünğ atar mısın?
1643047216199.png

İndirirken diyorsa indirilenlere gidip yine de devam et diye bir şey demesi lazım kurarken diyorsa daha fazla bilgiye tıklayarak devam et secebilirsin.
Hayır önceden kurmuştum zaten dosyayı. Kullandıktan 1-2 ay sonra tekrar açmaya çalışınca bu yazı gözükmeye başladı
Hiçbir AV tespit etmemiş. Doğru dosyayı indirdiğinizden emin olun.

SHA-256: 2E67D5E7D96AEC62A9DDA4C0259167A44908AF863C2B3AF2A019723205ABBA9E
Eminim, benimde bir arkadaşım kullanıyordu bu autoclickeri ben de ondan görüp uzun süre boyunca kullandım fakat nedenini bilmiyorum şuan böyle diyor sanırım üst üste tıkladığı için bilgisayar zararlı bir uygulama olarak görüyor

Eminim, benimde bir arkadaşım kullanıyordu bu autoclickeri ben de ondan görüp uzun süre boyunca kullandım fakat nedenini bilmiyorum şuan böyle diyor sanırım üst üste tıkladığı için bilgisayar zararlı bir uygulama olarak görüyor
Hayır, alakası yok. Dosyalar da muhtemelen aynı değil, isimleri uyuşmuyor. Elinizdeki dosyayı Virustotal'e upload edip tarama sonucuna ait linki paylaşın.

Geri
Yukarı