AutoKMS silinmeli mi?

poshet

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, virüs taraması yapayım demiştim. Kaspersky'ın tam taraması herhangi bir şey bulmadı. Malwarebytes'la tarama yaptığımda ise görseldeki sonuçları buldu. Bilgisayarı 5 sene önce toplamıştım, o zamanlar autokms ile cracklemişim sanırım. Malwarebytes ile bu çıkan sonuçları kaldırmalı mıyım? Kaldırırsam herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım acaba?

Dosya Ekleri

• 333.JPG
    333.JPG
    61 KB · Görüntüleme: 83
Merhabalar, virüs taraması yapayım demiştim. Kaspersky'ın tam taraması herhangi bir şey bulmadı. Malwarebytes'la tarama yaptığımda ise görseldeki sonuçları buldu. Bilgisayarı 5 sene önce toplamıştım, o zamanlar autokms ile cracklemişim sanırım. Malwarebytes ile bu çıkan sonuçları kaldırmalı mıyım? Kaldırırsam herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım acaba?

Crack Windows o. Bence çok da uğraşmaya gerek yok. Tabii ki senin kararın ama format at derim. Kaldırılsa da uğraştırabilir.

Kaldırırsan lisans gider.Kaldırmanızı öneririm.Kaldırdıktan sonra lisans gitmezse 1 2 gün geçmesine rağmen,temiz kurulum atarsın.

Kaldırırsan uğraştırabilir ama bence format atsan iyi olur.

Namı diğer KMSpico. Berbat bir illettir. Kurtulmanız iyi olur.

Sanırım gülme atmışsın. Adamın içi rahat eder en azından kurtulsa bile. Ayrıca kalıntıların silindiğine nasıl emin olacak? Bir açıklaman varsa söyleyebilirsin. Bizzat uğraşmıştım KMSpico ile. Ama en sonunda bırakıp temiz kurulum yaptım.

Her ne kadar gerek forumda gerek YouTube'da duysamda şu ana kadar hiçbir zararını görmedim. Çevremde birçok insan kullanıyor ama öyle denildiği üzere bir virüs etkisi fark etmedim ben. Yanlış anlaşılmasın korsana teşvik değil ama yine de bir kere bile görmediğim bir şeye pek inanmıyorum ben.

Her ne kadar gerek forumda gerek YouTube'da duysamda şu ana kadar hiçbir zararını görmedim. Çevremde birçok insan kullanıyor ama öyle denildiği üzere bir virüs etkisi fark etmedim ben. Yanlış anlaşılmasın korsana teşvik değil ama yine de bir kere bile görmediğim bir şeye pek inanmıyorum ben.

Bilgisayarı yavaşlatır, bot olarak kullanır ve Windowsunuzu crackler. Windows'u cracklemesi bile çok büyük bir zarar.

Geri
Yukarı