Autotune Programı

O ne demek? Ben görev yöneticisinden bulup dosya konumundan siliyorum. Sıkıntı olmuyor benim için.
Hocam yakın zamanda bir AV kurmanızı öneririm , bir Ransomware yerseniz görev yöneticisinden silemeyebilirsiniz örneğin Kaspersky gibi güçlü bir AV işinizi görebilir.

Anti-virus'e gerek yok demeyin yakın zamanda yaşadığım olay:

Hocam yakın zamanda bir AV kurmanızı öneririm , bir Ransomware yerseniz görev yöneticisinden silemeyebilirsiniz örneğin Kaspersky gibi güçlü bir AV işinizi görebilir.

Anti-virus'e gerek yok demeyin yakın zamanda yaşadığım olay:
Bahsetmedim, ayrıca unlocker.

@Autistic Boy sesim o kadar iyi değil elden geçirilmeden pek bir şey çıkmaz. Ergenlik dönemi olması cabası. Ben sadece sesimdeki titreşimi, çatallaşmayı yani her şeyi bozan kısmı çıkartmak istiyorum.

@414605 biraz bahsetseydiniz keşke. :D

@Ciarus daha önce kullandınız mı? Avantajları nedir?

@LaMorte virüs yemekten korkmuyor değilim biraz.

Adobe nedense bana hep daha iyi gelmiştir. Aynı zamanda autotune 8.1 ile sesin ne kadar doğal olacağını belirlemek oldukça detaylı. Adobe adudition autotune 8.1 kullanma rehberi gibi şeyler yazarsanız YouTube'da güzel videolar bulabilirsiniz. Aynı zamanda FL Studio cubase 5 gibi programlara göre kullanımı daha kolay.

Adobe nedense bana hep daha iyi gelmiştir. Aynı zamanda autotune 8.1 ile sesin ne kadar doğal olacağını belirlemek oldukça detaylı. Adobe adudition autotune 8.1 kullanma rehberi gibi şeyler yazarsanız YouTube'da güzel videolar bulabilirsiniz. Aynı zamanda FL Studio cubase 5 gibi programlara göre kullanımı daha kolay.
Hepinize teşekkür ederim söylediğiniz programları Adobe daha kolay dediğiniz için Adobe'den başlayarak deneyerek gideceğim. Umarım aradığımı bulurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı