AUX Stereo kulaklık çoklayıcı

Domyos

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik 3.Sınıf Öğrencisi
Dün 1 yıldır kullandığım Corsair HS60 Pro'nun ses kartı cızırtı yapmaya başladı. Ses kartını çıkarıp kulaklığı anakartın ses girişine taktığımda ses sorunsuz geliyor fakat kulaklıkta 1 adet çıkış var yani mikrofonu kullanamıyorum. 1 adet 3.5 mm jackı kulaklık ve mikrofon olarak ikiye ayıracak bir kabloya ihtiyacım var ama bu kablonun kalitesi önemli mi? Ses kalitesinde sorun yaşatır mı? Gidip mahallenin bilgisayarcısından aldığım kablo sorun çıkarmadan bu işi çözer mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Fotoğrafı 1.jpg
    Ekran Fotoğrafı 1.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 15
Dün 1 yıldır kullandığım Corsair HS60 Pro'nun ses kartı cızırtı yapmaya başladı. Ses kartını çıkarıp kulaklığı anakartın ses girişine taktığımda ses sorunsuz geliyor fakat kulaklıkta 1 adet çıkış var yani mikrofonu kullanamıyorum. 1 adet 3.5 mm jackı kulaklık ve mikrofon olarak ikiye ayıracak bir kabloya ihtiyacım var ama bu kablonun kalitesi önemli mi? Ses kalitesinde sorun yaşatır mı? Gidip mahallenin bilgisayarcısından aldığım kablo sorun çıkarmadan bu işi çözer mi?
Y splitter yani hocam. Eğer mikrofonlu kulaklık kullanacaksanız kasada, gerekli bir komponent. Ses kalitesine etki vereceğini sanmıyorum. TRRS'i TRS + TRS'e çeviriyor o kadar.

Çözer sorun yaşamazsınız.
Çok para vermeyin sizi kazıklamasınlar.
20 25 TL bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı