Av-Comparatives test analizi

Yer
www.technopat.net&&profile[location]&profile[web..
Av-Comparatives temelli testlerin analizlerinden çıkarılan sonuç hakkında ne düşünüyorsunuz? Avira'ya mı geçmeli, ücretsiz diye Panda mı kullanılmalı? :)

Norton yine de ikinci de olsa asla çok geri gitmiyor.

20200531_114554.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat olarak Norton sunduğu indirim kaçırılmaz. Performans konusunda baya kendini düzeltti.
Avira denemedim ama ücretsiz sürümü bile aşırı performans sorunları yaşatıyor diye hatırlıyorum.
Standart iki yıllık lisansı 140 ₺ alabilirsin. Antivirüs plus tek farkı Safecam özelliği olması. Zaten Deluxe ve Premium sürümleri sunduğu bulut depolama miktarını ve ekstra ebeveyn denetimi sağlıyor.

Özellikle Norton bu paketleme stratejisini çok seviyorum. Diğer antivirüs yazılımları halen Antivirüs, Internet security diye koruma özelliklerini ayırıp satıyor. Adamlar en düşük pakette tüm önemli koruma ayarlarını sunuyorlar.

Son düzenleme:
Norton ile tek sıkıntı yaşayan ben miyim? 3 kere kullandım hatta birkaç gün önce yükledim yine sıkıntı çıkardığı için sildim. Bilgisayar yük altına girince kendi kendine çöküyor program. F-Secure veya Kaspersky'de bu sıkıntı yok.

Avast/AVG'nin düşük sonuç aldığına şaşırmadım. Gerçek zamanlı koruma testinde düşük alırken dosya taramasında bütün tehditleri tespit edebilen birkaç antivirüsten biri olmuş. Kaçırdıkları virüsler PUP mi acaba diye düşünüyorum.

1.PNG

2.PNG

KSC Free'den sonra en iyi ücretsiz antivirüslerden bir tanesi. Yine de önerdiğim bir program değil.

Geri
Yukarı