Avast Antivirüs Programı Mobil Etkin Noktayı Engelliyor

gorgulu7

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, kullandığım antivirüs programı olan Avast açıkken mobil etkin noktayı kullanamıyorum. Telefonumdan bağlanıyorum Wi-Fi'ye fakat internet kullanılamıyor uyarısı veriyor fakat Avast'ı devre dışı bırakınca interneti sorunsuz kullanabiliyorum. Avast'ı silmeden bu sorunu nasıl halledebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
images.png

Avast kullanmayın (kamu spotu).

Merhabalar, kullandığım antivirüs programı olan Avast açıkken mobil etkin noktayı kullanamıyorum. Telefonumdan bağlanıyorum Wi-Fi'ye fakat internet kullanılamıyor uyarısı veriyor fakat Avast'ı devre dışı bırakınca interneti sorunsuz kullanabiliyorum. Avast'ı silmeden bu sorunu nasıl halledebilirim?
Avast gibi yazılımlar kullanmanıza gerek yok, telefonunuzda zaten stock olarak güvenlik uygulaması bulunur. Eğer virüs girerse stock uygulama sizi uyaracaktır, apk aracılığı ile virüs bulaşmasından korkuyorsanız zaten apk indirmeden virüs olmasa bile istediği izinlerden dolayı uygulamada virüs olabileceğini söyler. 3. parti güvenlik uygulamalarına fazla güvenmeyin, hatta güvenmeyin bile çünkü sizin dosyalarınızı taradığında her şeyinizi ona göstermiş oluyorsunuz.

Geri
Yukarı