Avast Antivirus kullanılır mı?

Avast iyi değil. Antivirüs devleri Kaspersky ve Bitdefender'in bile bu kadar kaynak kullanımı yok üstüne üstlük daha iyi bir koruması var.

Avast'ın kendisi virüs gibi herhangi bir bir dosya indirsen crack veya herhangi bir bir dosya kendisini de indiriyor.

bu arada haklısınız ben zamanında cd ile win7 de orjinal prime avast satın alıp kullanmıştım ozamanki haliyle bile pcmin içinden geçti resmen

Yav bedava Kaspersky Security Cloud Free ve Panda Dome Free varken böyle abuk sabuk işlere ne gerek var?
Avira Free bile bundan iyidir.

Bir antivirüste tabii ki koruma birinci planda. Ancak kabul edin Avast'la sanki PC'mi ele geçirmiş gibi webde adım atamıyorum, her dakika Prime satın al yazısı. Bu gereksiz şeyler bile PC'yi çok yoruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'yi kullanmasını bildikten sonra antivirüs ile ne işin var?
O işler öyle olmuyor maalesef. O zaman antivirüs kullanan milyonlarca insana ve şirketlere bilgisayar kullanmayı bilmiyorsunuz diyecek kadar özgüvenlisin. İşler bu kadar basitse Windows'un içine gömülü güvenlik yazılımları niye var? Acaba sen bilgisayar kullanması biliyorsan bildiğin nedir? Günümüzde basit bir linke tıklayarak bile çerezlerin çalınabiliyor ve tüm hesapların gidiyor. Öyle dikkatle koruyamazsın kendini.

Yav bedava Kaspersky Security Cloud Free ve Panda Dome Free varken böyle abuk sabuk işlere ne gerek var?
Avira Free bile bundan iyidir.
Bence yine ücretsizde MCAfree amahaklısınız avast gereksiz ağırlaştırıyor pc yi

bu konuda katılmıyorum size. gerçekten araştıran profesyonel biri isterse antivirüs hikaye. şimdi korsan yazılımları birçok antivirüs programı bile engelliyemiyor . daha önce korsan oyundan(çok küçktüm yüklemeyi bilmiyordum ve para harcayamıyordum kesinlikle korsana özendirme olarak algılamayın)avast prime(premium du galiba)olduğu halde trojan bulaşmıştı pc me.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…