Rehber Avast Free Anti-Virus Nasıl Silinir?

Evet yazmaya başlamadan önce Bu benim ilk Rehberim arkadaşlar. Makalenin bazı eksikleri tabii ki olabilir.
Kusura bakmayın dediğim gibi ilk Rehberim.

Neden Bu Rehber var?
Bu makalenin olmasının sebebi Kesinlikle Dünyanın 1 Numaralı Anti-Virüs Programı Avast'ı Bazenleri Denetim masasındaki Standart Yöntemle
Program Ekle/Kaldır ile Silemiyor olmamız

Neden Avast'ı Silmeliyiz?
Sorunun Cevabı Aslında çok basit Avast Bilgisayar kastırmaktan başka bir işe yaramıyor.
Ve Avast'ın veri sattığı Anlaşıldı (CEO özür bile diledi).

Avast Nasıl Silinir?
  • İlk Adımımız Windows'u Güvenli Mod da başlatma
İlk önce Bilgisayarımızı Yeniden başlatıyoruz ve Shift tuşuna basılı tutuyoruz Sonrasında Gelen ekrandan Sorun gider Seçeneğine tıklıyoruz
1622466631808.png

• Daha sonrasında Gelişmiş seçenekler Seçeneğine basıyoruz
1622466852252.png

• Buradan Başlangıç Ayarları Seçeneğine basıyoruz
1622466959496.png

Yeniden başlatma isteyecektir. Yeniden başlatın. Daha sonra "(5) güvenli modu ağ ile etkinleştir" seçeneğini seçiyoruz. Tebrikler. Artık bilgisayarımızı güvenli mod ile başlatmış olduk.

• Avast Kaldırma Programı İndirelim.
Buradaki Link den Kaldırma Programımızı indirelim Ve Açalım (Link güvenlidir.)

• Avast'ı Kurduğumuz Dosyayı silelim ve kaldıralım
1622467437909.png

• Ve Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın
Sizi Tebrik ederiz Avast tan ebediyen kurtuldunuz

Not: Bu Rehberde Güvenli mod için bu Rehberden Alıntı yapılmıştır.

Dosya Ekleri

• 1622466811354.png
    1622466811354.png
    117,8 KB · Görüntüleme: 141
Son düzenleme:
1.Çok mu kastırıyor?

Eki Görüntüle 1089977

2. CEO değişti.

Ceo'nun değişmesi bir şey değiştirmiyor sonuçta geçmişte bunu yapmış ve satmış sırf ceo değişti diye şirket tamamen suçsuz olmuyor ve yıllarca eski bilgisayarımda Avast kullandım siz de neden
Böyle bilmiyorum ama benim bilgisayarım resmen Avast'ı açtığımda yok oluyordu. Ayrıca yıllarca.
Avast korsanlar yerinizi biliyor gibi saçma yalan reklamlarıyla ben dahil herkesi korkuttu ve tüm toplumu Premium almaya zorladı. Resmen bu dolandırıcılıktır o reklamı ilk aldığımda paranoyadan laptobun kamerasını bantlamıştım izlemesinler diye. Avast'ın yanında duran ya korkaktır linçten korkuyordur. Ya da bir yakını Avast'ta falan çalışıyordur düşük ihtimal olsa da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ceo'nun değişmesi bir şey değiştirmiyor sonuçta geçmişte bunu yapmış ve satmış sırf ceo değişti diye şirket tamamen suçsuz olmuyor ve yıllarca eski bilgisayarımda Avast kullandım siz de neden.
Böyle bilmiyorum ama benim bilgisayarım resmen Avast'ı açtığımda yok oluyordu. Ayrıca yıllarca.
Avast korsanlar yerinizi biliyor gibi saçma yalan reklamlarıyla ben dahil herkesi korkuttu ve.
Tüm toplumu Premium almaya zorladı resmen bu dolandırıcılıktır o reklamı ilk aldığımda.
Paranoyadan laptopun kamerasını bantlamıştım izlemesinler diye. Avast'ın yanında duran ya korkaktır linçten korkuyordur.
Ya da bir yakını Avast'ta falan çalışıyordur düşük ihtimal olsa da.

Bu program neden bu kadar kötüleniyor bir türlü anlayabilmiş değilim. Zaten forum Kaspersky fanboyu dolu en ufak şeyde hemen Kaspersky yazılıyor.

Geri
Yukarı