Avast, GameLoop'a virüs diyor ve uygulama kaldırılmıyor

Begoo21

Decapat
Daha fazla  
PUBG Mobile oynamak için GameLoop yükledim ve yüklendi. Sonra açmaya çalıştırdığımda açılmadı virüs falan dedi ve ben de sileyim dedim ama görseldeki gibi hata verdi. Ve Avast antivirüs'de de virüs diyor nasıl sileceğim?

unknown.png

Uzun yıllar boyunca haberim olmadın bilgisayarıma giren ve sürekli sildiğim bir program kendisi ve bu sorunlara bana hep o yaşattı.
Her programı Next -> Next kurmanın zararları ;). Avast! virüs değil ben de pek sevmem ama saçma sapan teoriler atmayın ortaya.

Her programı Next -> Next kurmanın zararları ;). Avast! Virüs değil ben de pek sevmem ama saçma sapan teoriler atmayın ortaya.

Sadece program kurunca da değil oyuna mod indiriyorum içinden Avast çıkıyor. Bazen kurmak için sormuyor bile. Ayrıca PC'den silmek için ayrı bir yazılım gerektiren virüsleri bulamayan ve bilgisayarı hantallaştıran şey antivirüs müdür tabii ki hayır.
Virüsde değildir ama onun gibi lanettir.

Ayrıca PC'den silmek için ayrı bir yazılım gerektiren.
Kaspersky'ın da silme aracı var. Çoğu anti-virüs yazılımının var. Denetim Masası'ndan silmek bu kadar zor olmamalı.

Virüsleri bulamayan.
Programlar ile inen Avast!, gerçek-zamanlı koruma içermiyor.

Bilgisayarı hantallaştıran.
PC'den PC'ye değişir bu. Ben eski bilgisayarımda gayet iyi kullanıyordum. Çalışma kapasitesi düşük bilgisayarlara herhangi bir anti-virüs kullanıyorsunuz sonra X antivirüs yavaşlattı diyorsunuz, normal.

Artı -1 Eksi
Kaspersky'ın da silme aracı var. Çoğu Anti-Virüs yazılımının var. Denetim Masası'ndan silmek bu kadar zor olmamalı.

Programlar ile inen Avast! Gerçek-zamanlı koruma içermiyor.

PC'den PC'ye değişir bu. Ben eski bilgisayarımda gayet iyi kullanıyordum. Çalışma kapasitesi düşük bilgisayarlara herhangi bir Anti-Virüs kullanıyorsunuz sonra X antivirüs yavaşlattı diyorsunuz, normal.

Denetim Masası'ndan Kaspersky rahatça silinirken Avast illeti bana buna erişiminiz yok diye hata veriyordu. Eski cihazımda avas varken açılış zamanı artıyor PC yavaşlıyordu. Kaspersky idirdiğimde bununla karşılaşmıyordum.

Denetim Masası'ndan Kaspersky rahatça silinirken Avast illeti bana buna erişiminiz yok diye hata veriyordu. Eski cihazımda avas varken açılış zamanı artıyor PC yavaşlıyordu. Kaspersky idirdiğimde bununla karşılaşmıyordum.
Avast fanboyları geldi hiç uğraşma =D.

Denetim Masası'ndan Kaspersky rahatça silinirken Avast illeti bana buna erişiminiz yok diye hata veriyordu. Eski cihazımda Avast! varken açılış zamanı artıyor PC yavaşlıyordu. Kaspersky idirdiğimde bununla karşılaşmıyordum.
İndirdiğin modüllere bağlı. Sen Avast!'ın tam modülleriyle KSC-F'yi karşılaştırırsan Avast! tabii ki daha çok kaynak tüketir.
Avast fanboyları geldi hiç uğraşma =D.
Avast! virüs değil ben de pek sevmem.

Artı -2 Eksi
PUBG Mobile oynamak için GameLoop yükledim ve yüklendi. Sonra açmaya çalıştırdığımda açılmadı virüs falan dedi ve ben de sileyim dedim ama görseldeki gibi hata verdi. Ve Avast antivirüs'de de virüs diyor nasıl sileceğim?

Eki Görüntüle 1170566

İlk Avast'ı GameLoop'a sonra bakabilirsin ama Avast'ı sil bence (kendini virus algılamadan önce sil)

Artı -1 Eksi
Fanboyluğu bıraksanız artık? Sorunu Avast!'ın çıkarmasını iddia etmenizin nedenini çok merak ettim.

"Fanboyluğu bıraksanız artık"

Sen rezalet bir şeye fanboysun, farkında mısın? Hani Avast kendini bile virüs görebiliyor ve gördü de.

Tüm benliğimle katılıyorum, fanboyluk kaynaklı.

Sorunun Avast!'da olduğunu nereden çıkardınız? Saçma sapan garip teoriler var konuda. Bölüm bitmiş...

Avast! Üzerinden uygulamaya izin verebilirdiniz. Revo vb. ile kaldırmayı deneyin.

Fanboyluğu bıraksanız artık? Sorunu Avast!'ın çıkarmasını iddia etmenizin nedenini çok merak ettim.

D-dostum Avast kendini virus olarak gösteriyor bazen.

Geri
Yukarı