Avast iyi midir?

BitDefenderi denedim çok agresif herşeye karşı normalde BitDefender kullanıyordum zaten ama herşeye karşı çok agresif oyüzden sildim.
Norton Standart paket indirimde hocam, dediğiniz site farklı galiba.

Çok para vermek istemiyorsan sana 3 yıldır kullandığım trend Micro maximum Security öneririm. Trend Micro'nun en kapsamlı paketi keyi internet üzerinden 14 TL satılıyor. Normalde sitesinde satılan fiyatı 430 TL.

İyimi hocam o Trend Micro biliyorumda hiç kullanmadım oyüzden.
Norton Standart paket indirimde hocam, dediğiniz site farklı galiba.
Hocam bunun avrupa versionuna baktım ozaman ben bunun avrupalı sitesinde galiba 50 euro yazıyordu oyüzden.
Norton ne kadar iyi?
Norton 360 for Gamers | PC Gamer Antivirüs ve Güvenlik Bunu alıcağım galiba

İyimi hocam o Trend Micro biliyorumda hiç kullanmadım oyüzden.

Hocam bunun avrupa versionuna baktım ozaman ben bunun avrupalı sitesinde galiba 50 euro yazıyordu oyüzden.
Norton ne kadar iyi?
Bu Türkiye sitesi, bölgesel fiyatlandırma sanırım. Hem hafif hem de Kaspersky ve Malwarabytes ile aynı korumayı veriyor. Yani cihazları kastırmıyor, test sonuçlarında da gayet iyi. Telefonda, tablette vs. de de kullanabiliyorsunuz.

İyimi hocam o trend Micro biliyorumda hiç kullanmadım o yüzden.

Hocam bunun Avrupa versionuna baktım o zaman ben bunun Avrupa'lı sitesinde galiba 50 euro yazıyordu o yüzden.
Norton ne kadar iyi?
Norton 360 for Gamers | PC Gamer Antivirüs ve Güvenlik bunu alacağım galiba.

İyidir hocam.

1629640818351.png

Avast artık Norton oldu. Henüz birleşme gerçekleşmedi fakat satın alma işlemleri tamamlandı. Yine de pek önerdiğim bir yazılım değil, 2-3 ay sonra bakarız tekrardan birleşmenin olumlu etkisi olmuş mu diye.

Ayrıca haberi yolda, Technopat ana sayfada okursunuz yakında.

Edit: Yayınlandı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı