Avast mı? McAfee mi?

Avast mı? McAfee mi?

• Oy verenlerin toplamı
    146
Mcafee şirketler bazında iyidir. Ev kullanıcısı olarak sadece ikisini soruyorsanız Avast. Ama genelleme olarak soruyorsanız Norton hepsinden daha iyi bana göre

McAfee şirketler bazında iyidir. Ev kullanıcısı olarak sadece ikisini soruyorsanız Avast. Ama genelleme olarak soruyorsanız Norton hepsinden daha iyi bana göre.

Tabii Norton ve Kaspersky ESET hepsinden iyidir ben ama onu söylemedim McAfee mi Avast'tan iyi Avast mı McAfee'den iyi
Uygulama yükleme ekranlarında kendini sinsice yükletmeye çalışan antivirüs(?) firmalarının ikside kötü.

İkisini de kullandım. Bana kalırsa ikisi de iyi değil.

Öyle bir pazarlama tekniği sanırım bu antivirüsler bir de Opera bunu çok yapıyor.

Hocam hep korsan oyun veya uygulama indirirken çıktığı için bu onay kutucuğu bana hiç güvenilir gelmiyor.

Evet bende hoşnut değilim iyi bir reklam tekniği değil kullanıcıyı soğutuyor bu tür şeyler bir programın yanında Avast McAfee Avira Opera Java inmesi hoş şeyler değil.

Merhaba öncellikle Avast çöp bir antivirüs şu anda dünyadaki en iyi antivirüs Kaspersky olsada en iyisi Smadav'dır smadav günümüzdeki tüm tehlikeli virüsleri durdurabilen bir yeteneğe sahiptir bir dosyayı açınca otomatik olarak zararlı yazılım varsa smadav açılır arkadaşımla beraber 3 yıldır Pro smadav kullanıyoruz tavsiye ederim
Avast, McAfee bunlar ciddi anlamda çöp.

Merhaba öncellikle Avast çöp bir antivirüs şu anda dünyadaki en iyi antivirüs Kaspersky olsa da en iyisi Smadav'dır smadav günümüzdeki tüm tehlikeli virüsleri durdurabilen bir yeteneğe sahiptir bir dosyayı açınca otomatik olarak zararlı yazılım varsa smadav açılır arkadaşımla beraber 3 yıldır Pro smadav kullanıyoruz tavsiye ederim.
Avast, McAfee bunlar ciddi anlamda çöp.

Smadav resmi bir antivirüs değildir
Güvenli de gelmiyor çünkü resmiyen kabul edilmedi kabul edilsin bakarız Avast McAfee smadavdan iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı