Avast silinmiyor

Brooxing

Femtopat
Arkadaslar oncelikle selamun aleykum, PC'de Avast Free Antivirus var en son format attirdigimizda format atan adam yukelmisti sanirsam fakat simdi bu Avast'i ne silebiliyorum ne gorev yoneticisinden cikarabiliyorum PC Rusça "Отказано в доступе" yani kisacasi Yani reddedildi diyor. Silmek istedigimde de boyle kalıyor, ne yapabilirim?

1609683198681.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Avast ayarlarından kendini koruma modülünü kapatmalısınız. Daha sonra program ekle/kaldır sayfasından sorunsuzca kaldırabilirsiniz.

Denetim masası/Programlar/Program kaldır/Avast'ı seçip kaldırabilirsiniz.

Güvenlik yazılımlarını kendi kaldırma aracıyla kaldırmak gerekir. Avast'ın uninstallerı Avastclear'ı kullan.

Şu an sisteminde çalışıyordur bu sebeple geri dönüşüm kutusuna atamamışsındır. Denetim masasından sil.

Program ekle veya kaldır kısmından ben sorunsuz kaldırabiliyorum.

O kadar şey yazdim 1 kisi bile anlamadi, PC acilinca otomatik olarak Avast aciliyor sonra task Manager'den kapatinca erisim reddedildi diyor silince de oyle diyor.
Avast ayarlarından kendini koruma modülünü kapatmalısınız. Daha sonra program ekle/kaldır sayfasından sorunsuzca kaldırabilirsiniz.
Kapali zaten.

O kadar şey yazdim 1 kisi bile anlamadi, PC acilinca otomatik olarak Avast aciliyor sonra task Manager'den kapatinca erisim reddedildi diyor silince de oyle diyor.
Görev Yöneticisi/Sol alt/Diğer Ayrıntılar/Başlangıç/Avastı bulup üstüne tıklayın/Sağ alttan Devre Dışı Bırak deyin.

Hiçbir programı dosyalarını silerek kaldırmak doğru değildir. Denetim masasından kaldırmayı denerseniz hiçbir ek ayar olmadan sorunsuzca kaldırabilirsiniz.

Denetim Masası > Program Kaldır > Avast > Düzenle / Kaldır yolunu izleyerek kaldırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı