Avast sistemde trojan buldu

Nereden indirdiniz modu? Ben modları genelde ETS2.lt'den indiriyorum, size de öneririm. Ayrıca Avast kullanmanızı önermem. Avast yerine Kaspersky tavsiye ederim.

Bende öyle bir siteden indirdim ama bir ETS2.lt var bir de ETS2mods. Lt diye bir site var ben ikinciden indirdim.

Nereden indirdiniz modu? Ben modları genelde ETS2.lt'den indiriyorum, size de öneririm. Ayrıca Avast kullanmanızı önermem. Avast yerine Kaspersky tavsiye ederim.

Kaspersky'a yıllık 100 TL diyor ödeyim mi yoksa ücretsiz kullanılabiliyor mu?

Malwarebytsele tarayın.

Malwarebytes ile taradım 22 virüs tehditi buldu ve hepsini karantinaya aldı artık bir sorun olmaz mı?

Son düzenleme:
Dosyalarda bir şey buldum ismi.

İndirmek için bir bağlantıya bastım beni başka yere attı indirdim sonra kötü amaçlı yazılım uyarısı verdi sil dedim sonra başka bir bağlantıya bastım o zaman gerçekten indirdi ama onu da kurmadan virüslü diye sildim.
Başka bağlantıya attıysa sıkıntı. Oradan bulaşmıştır. Mod'da sorun görünmüyor zaten.

Dosyalarda bir şey buldum ismi.

İndirmek için bir bağlantıya bastım beni başka yere attı indirdim sonra kötü amaçlı yazılım uyarısı verdi sil dedim sonra başka bir bağlantıya bastım o zaman gerçekten indirdi ama onu da kurmadan virüslü diye sildim.

Genellikle mod indirirken pop-up çıkıyor o site de phishing oluyor.

Başka bağlantıya attıysa sıkıntı. Oradan bulaşmıştır. Mod'da sorun görünmüyor zaten.

Zaten virüs taramasında modda sorun çıkmadı attığı bağlantıda yüklenen şeylerde çıktı.

Diğer bağlantıda yüklenen program estimatespeedup diye bir şeydi.

Önerdiğiniz bir mod var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı