Avatar: Frontiers of Pandora oyununun PC özellikleri ile ilgili fragmanı yayınlandı

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
FSR 2 ve DLSS mevcut fakat DLSS teknolojisinin hangi sürümünün destekleneceği açıklanmamış.

Bu arada bu oyun neden FPS? 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Far Cry 6 Avatar Edition.

FSR 2 ve DLSS mevcut fakat DLSS teknolojisinin hangi sürümünün destekleneceği açıklanmamış.

Bu arada bu oyun neden FPS? 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DLSS deyince DLSS 2 ve 3'ün geleceği belirtilir. DLSS 3 destekleyen oyunlar 2 de destekler.

Far Cry: Pandora Edition diye yorumladım. Aslında 15-20 saat sürse iyi bir oyun olabilir de Ubisoft oyunlarını sakız gibi uzatıp 100 saat yapıyor ve oyun çok sıkıyor. Bu muhabbet olmasa Ubisoft'tan çok daha memnun olabilirdik. En azından tadımlık oyunları var derdik.

Oyundan hiç beklentisi olmayan kim varsa beğenecektir yoksa vallahi gördüğümüz şey bayağı FC mekanikleri. Kullanmalarına kızmıyorum sonuçta aynı haritayı iki oyun olarak sattı bu adamlar şaşırtamazlar artık. En azından bir hikaye olsun da oradan övelim kafi.

Çocukken oynadığım yine Ubisoft'un (ve gameloftun) yaptığı Avatar the Game oyununu çok severdim. Umarım güzel bir oyun olurda hayal kırıklığına uğratmaz.

Geri
Yukarı