Avatar frontiers of pandora takılıyor

Kadiroaou

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Ubisoft Plus'a üye odum, şu an avatar oyununu oynuyorum. Ekran kartım RTX2060, RAM 16 GB, işlemci 5 3600 ve SSD. Aynı donanıma sahip kişilerin videolarını izlediğimde orta seviyede DLSS kalitede 60FPS oynuyorlar ama bende sürekli takılıyor hatta düşük ayarda bile takılıyor, bunun sebebi ne olabilir? Bu videolara güvenerek Ubisoft Plus'a üye oldum :( Şu an FPS'yi düşük ayarlarda 30'a sabitledim takılmalar biraz düzeldi ama malum akıcılık iyi değil gözleri yoruyor.

Oyunun dosyalarını atarsanız daha iyi yardımcı olabilirim hocam.
1707659747913.png

benim ekran kartımla frame modunda oynuyor ama bende olmuyor :(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

v0.10.2 - Google Drive bu modu kurun. Aynı şekilde tüm dosyaları oyun klasörüne atın ve enablesignatureoverride dosyasına tıklayın.

Söylediğin modları kurmadan önce aklıma bir şey geldi onu denedim. Frame modunu oyunun içinde değil de henüz ana menudeyken ayarladım oldu ama FPS'yi gösteren programlar kafayı yedi :) oyunda FPS'yi 60a sabitlediğim halde programlar FPS'yi bir 120 gösteriyor bir 20 gösteriyor. Oyunda takılma, FPS düşüşü yok ve oyun akıyor ve çok zevkli. Yardımın için teşekkürler.

Söylediğin modları kurmadan önce aklıma bir şey geldi onu denedim. Frame modunu oyunun içinde değil de henüz ana menudeyken ayarladım oldu ama FPS'yi gösteren programlar kafayı yedi :) oyunda FPS'yi 60a sabitlediğim halde programlar FPS'yi bir 120 gösteriyor bir 20 gösteriyor. Oyunda takılma, FPS düşüşü yok ve oyun akıyor ve çok zevkli. Yardımın için teşekkürler.

Yardımcı olduğuma sevindim. Frame Gen modu FPS sabitlemelerini devre dışı bırakıyor.

Yardımcı olduğuma sevindim. Frame Gen modu FPS sabitlemelerini devre dışı bırakıyor.

Ama programlar FPS'yi 20'de gösterse oyun akıcı hiç FPS 60'dan inmemiş gibi. Neyse bunada şükür. Sanalda biraz tanıdığım insanlar var ah para olsa da bizde oynasak diyor insanın yüreği parçalanıyor. Ubisoft-Epic Games gibi hesaplarımı versem başıma bir iş gelir m? Hesabı çalmalarını önemsemiyorum yasal bir sorun çıkar mı? Ubisof play 1 ay tüm oyunlar ücretsiz onlarda faydalansın.

Ama programlar FPS'yi 20'de gösterse oyun akıcı hiç FPS 60'dan inmemiş gibi. Neyse bunada şükür. Sanalda biraz tanıdığım insanlar var ah para olsa da bizde oynasak diyor insanın yüreği parçalanıyor. Ubisoft-Epic Games gibi hesaplarımı versem başıma bir iş gelir m? Hesabı çalmalarını önemsemiyorum yasal bir sorun çıkar mı? Ubisof play 1 ay tüm oyunlar ücretsiz onlarda faydalansın.

Sistemleri çok düşük ise modun pek işe yarayacağını sanmıyorum. Yasal bir sorun çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı