Avatar: Frontiers of Pandora Türkçe dil desteği yok

Toruk Makto

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, oyun ile ilgilenenler duymuştur ki Avatar Frontiers of Pandora yıl sonunda çıkış yapacak. Ama sorun şu ki Türkçe dil desteği yok. Oyun 3 sürüm ile geliyor ilk sürüm: 1200 TL, ikinci sürüm: 1900 TL ve üçüncü sürüm: 2200 TL bu kadar para verip oyunu Türkçe oynamamak olmaz bence. Bunun için elimizden bir şey gelir mi sizce? Ben Ubisoft desteğe bu konu hakkında mail göndereceğim. Bu konu hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Desteklenen dilleri ekledim.

Screenshot_20230710-184617_Chrome.jpg

Ubisoft, Online rekabetçi oyunlar harici diğer oyunlarına Türkçe dil desteği getirmiyor. Normalleşmiş bir şey bu. Yapacak pek bir şey yok.
Bunun sebebini anlayamıyorum işte, sadece Ubisoft değil diğer büyük firmalar da Türkçe desteği getirmemekte ısrar ediyorlar. Söyleseler içimizden gönüllü yardımcı olacak insanlar bile çıkar. Türk oyuncu topluluğu olarak aslında birleşip sesimizi duyurmamız lazım bir şekilde. Valla zevk vermiyor, kendi dilimizde olmayan oyunlar özellikle de hikayeli oyunlar.

Arabic var turkish yok. Klasik Ubisoft, herhangi bir şey yapacaklarını sanmıyorum.
Baskı yapmaya çalışacağım, belki işe yarar da Türkçe eklerler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yama hazır. Download file Avatar Pandora Türkçe Yama.rar (3,45 Mb) | Turbobit.net

Arkadaşlar selam, oyun ile ilgilenenler duymuştur ki Avatar Frontiers of Pandora yıl sonunda çıkış yapacak. Ama sorun şu ki Türkçe dil desteği yok. Oyun 3 sürüm ile geliyor ilk sürüm: 1200 TL, ikinci sürüm: 1900 TL ve üçüncü sürüm: 2200 TL bu kadar para verip oyunu Türkçe oynamamak olmaz bence. Bunun için elimizden bir şey gelir mi sizce? Ben Ubisoft desteğe bu konu hakkında mail göndereceğim. Bu konu hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Desteklenen dilleri ekledim.

Eki Görüntüle 1856357

Son düzenleme:

Geri
Yukarı