Avea LG L Bello vs Intouch4

Ninova

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Eskisehir, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Biz şuan 7.sınıfa giden kardeşim için bir telefon alalım dedik. Aveadan L Bello ve Intouch 4 arasında kaldık siz ne önerirsiniz ? It4 ün sistem özellikleri daha iyi gibi duruyor ama güncelleme ve yazılım stabilitesi hakkında kullananlardan yardım almak istiyorum. Değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.

GM Discovey önerme
Ben ikisini de önermem. Bir arkadaşımda İntouch 4 var ama çok kasıyor.
İkisinde de aldığınıza pişman olursunuz.
Benim babam telefoncu anlarım telefondan. O fiyatlarda Asus Zenfone 6 veya 5 alabilirsiniz. Diğer telefonlar iki gün sonra kasmaya başlayacaktır.
Biraz fiyatı yükseltebiliriz diyorsanız GM Discovery Elite ya da LG G2 alabilirsiniz.
Ben GM kullanıyorum. Ve gayet iyi. Bu telefonu genelde kötülerler ama bence gayet iyi. Son karar sizin.

Birincisi aman diyim GM almayın. Tavsiye etmeyin GM'yi ettirmeyinde. İki cihazıda almanı tavsiye etmem Asus Zenfone 5 daha iyi bir cihazdır. LG L Bello belki alınabilir.

7. sınıfa giden kardeş için Wp bir cihaz daha uygun olacaktır kanaatimce.

Bu günlerde konuyla alakasız ve çok boş yorumlar yapıyormuşum gibime geliyor. Hadi hayırlısı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı