Avea mağzasına gidip kampanyadan telefon almak

Bora1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar ,
Babam aradı ve yarın bir avea mağzasına gidip kampanyadan telefon alacağımızı söyledi.
Bunda dikkat etmemiz gereken bir şey var mıdır ?
2 telefon arasında kaldım 5c ve s4 benim için önemli olan sağlam bir telefon olması 10.sınıf öğrencisiyim.
Bu kampanya kapsamında tavsiye edebileceğiniz başka telefon var mıdır ?
Beğendiğim 2 telefondan hangisini seçmeliyim ?
Teşekkürler.
Kampanya link : Avea Faturalı Hatlar için Cihaz Kampanyaları Listesi

Sağlamlık istiyorsan sorun çıkarmasın diyorsun tek kelime ve kesinlikle 5c...

S4 yetkili servisinde çalışan bir arkadaşım var o telefondan uzak durmamı ciddi anlamda uyarıyor. Çevremde kullananlardan da gördüğüm kadarıyla alınacak bir telefon değil bence. :)

Başka alternatif ürün önerebiliriz. Bir telefona yığma para ödeyip plastik arka kapak ve orta seviye bir tasarım almak bana göre çok mantıksız. Alternatifler sadece ikisi ise 5C al.

Başka alternatif ürün önerebiliriz. Bir telefona yığma para ödeyip plastik arka kapak ve orta seviye bir tasarım almak bana göre çok mantıksız. Alternatifler sadece ikisi ise 5C al.
Hayır verdiğim linkteki kampanyadaki tüm ürünler. s4 ve 5c sadece aklımdaki ürünler..

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı