Aventador s vs SVJ?

@saulgoodman33 lütfen hitap şeklinize özen gösterin. Arabanın eskisi yenisi yoktur. Çirkini ya da güzeli vardır. Sizin mantığınıza göre 15-20 sene sonra da Aventador'dan nefret edeceksiniz.
Bence çok yanılıyorsun. Bir arabanın ne olduğunu direksiyonuna geçtiğinde anlarsın. Hayatında kaç farklı araba kullandın?
Bence çok yanılıyorsun. Bir arabanın ne olduğunu direksiyonuna geçtiğinde anlarsın. Hayatında kaç farklı araba kullandın?
Ayrıca bir arabanın nasıl eskisi yenisi olmuyor anlamış değilim. Eski eskidir:D

Hocam benim Forza Horizon 4'de favori arabalarımdan bir tanesi. Her haliyle seviyorum.
forza horizon 4 oynuyormuşsunuz madem size bir tavsiye vereyim güzel modifiye ile rimac c2 yi dragta çoğu araba geçemiyor geçebilen 2-3 araba falan var bir gün bir arkadaşınıza sinir olursanız haberiniz olsun aynısını ben de yaşadım diablo gtr ile artistlik yaptı rimac c2 ile aldım anahtarını

Sakin ol Toretto. :) Neredeyse ehliyetim ile yaşıtsın hem "oğlum" diye hitap ediyorsun, hem de boyundan büyük sorular soruyorsun.

Geri
Yukarı