AVG güvenilir mi?

ankara ronaldo

Hectopat
Daha fazla  
Gözlerim acıdığı için dimscreen diye bir uygulama indirdim. İlk başta softonic diye bir siteden indirecektim fakat burada baktığım konularda güvenilir olmadığını gördüm. Ekşiden bir linke tıklayarak siteden indiridim avg ile tarattım virüssüz çıktı fakat bir sorum var. Avg gerçekten güvenilir mi? Dosyayı buraya yüklemeli miyim ?

Windows defender açık değil mi? bu kadar korkulacak bişey yok.
Hocam korkmak değil de nedense takıklık var bende bu konuda sürekli emin olmak istiyorum.

Hocam içinizde şüpheler varsa isterseniz Kaspersky veya Malwarebytes ile tarama yapın.
İndirmeden internetten yapmak mümkün mü? Forumda sanki hatırlıyorum bir şey ile tarama yapıyorlardı.

o kadar yamuk yerden o kadar program filan indirdim 10 senedir virus görmedim. Virus programları virüslerden beter oldu. Daha rahat olmalı insanlar artık. 3 virüs programıyla daha tarat bir tavsiye olmamalı. Bence çok büyük zaman ve psikoloji kaybı.

Gözlerim acıdığı için dimscreen diye bir uygulama indirdim. İlk başta softonic diye bir siteden indirecektim fakat burada baktığım konularda güvenilir olmadığını gördüm. Ekşiden bir linke tıklayarak siteden indiridim AVG ile tarattım virüssüz çıktı fakat bir sorum var. AVG gerçekten güvenilir mi? Dosyayı buraya yüklemeli miyim?

Bence AVG kullanma Kaspersky kullan ya da Malwarebytes eskiden AVG kullanmış biriyim önerdiğim 2antivirus daha iyi.

Hocam korkmak değil de nedense takıklık var bende bu konuda sürekli emin olmak istiyorum.

İndirmeden internetten yapmak mümkün mü? Forumda sanki hatırlıyorum bir şey ile tarama yapıyorlardı.

VirusTotal sitesiydi galiba indirdiğin dosyayı ondan taratabilirsin ya da web sitesini.

Bence AVG kullanma Kaspersky kullan ya da Malwarebytes eskiden AVG kullanmış biriyim önerdiğim 2antivirus daha iyi.

VirusTotal sitesiydi galiba indirdiğin dosyayı ondan taratabilirsin ya da web sitesini.

Ama bazı malwareler false positive olabiliyor yani zararsız.

Geri
Yukarı