AVG vs Avast

AVG mi Avast mı

• AVG

• Avast

• Windows defender

• Hepsi çöp

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Çok haklısınız kusuruma bakmayın. An itibariyle Kaspersky IS kurdum Windows Defender'ı tüm cihazlarımdan devre dışı bıraktım. Birazdan Android cihazıma da Kaspersky kuracağım ve kurmayan yakınlarımla da ilişkiyi keseceğim. :)
Bir Technopat Sosyal moderatörünün, alaylı bir üslup ile konuşmasını hiç hoş bulmadım. Ayrıca, yazdığımda da çok ciddiyim.

Korsan kullanmak için "bir defadan bir şey olmaz" diyerek kapatılırsa, hangi AV olursa olsun sistemi koruyamaz. Demek ki bilinçli bir kullanıcı değilmişsiniz.
Beyefendi, korsan kullandığım için AV'yi kapattığımı nereden çıkardınız? Korsan kullanmadım, kullanmıyorum. Korumayı filan da kapatmadım. Hangi cümlemde "korsan kullandığım için AV kapattığım" yazıyor?
Hiçbir zaman, korsan kullanmak için AV de kapatmadım.
Kullandığım bütün yazılımlar da orijinal.
Kullanmadığım halde, "korsan kullanıyor" demek resmen iftira atmaktır.
İftira atmak da suçtur.

Karşısındaki kişiye iftira atmayı, bir Technopat Sosyal moderatörüne hiç yakıştıramadım.

İyi Sosyaller. :)

Bir Technopat Sosyal moderatörünün, alaylı bir üslup ile konuşmasını hiç hoş bulmadım. Ayrıca, yazdığımda da çok ciddiyim.

Beyefendi, korsan kullandığım için AV'yi kapattığımı nereden çıkardınız? Korsan kullanmadım, kullanmıyorum. Korumayı filan da kapatmadım. Hangi cümlemde "korsan kullandığım için AV kapattığım" yazıyor?
Hiçbir zaman, korsan kullanmak için AV de kapatmadım.
Kullandığım bütün yazılımlar da orijinal.
Kullanmadığım halde, "korsan kullanıyor" demek resmen iftira atmaktır.
İftira atmak da suçtur.

Karşısındaki kişiye iftira atmayı, bir Technopat Sosyal moderatörüne hiç yakıştıramadım.

Alay üslubu ile konuşmadım, espri yaptım. Tıpkı sizin her mesaj altına kahkaha atmanız gibi. :)

İftira atmadım. Gördüyseniz ""bir defadan bir şey olmaz" diyerek kapatılırsa " şeklinde bir cümle kurdum. Bu iftira değildir. "Eğer ki kapattıysanız" anlamına gelir. Size "korsan kullanmak için kapattığınızdan dolayı yaşadınız" deseydim haklı olurdunuz.

Asıl iftira, hala cevaplamadığınız
Uydurma olduğunu iddia ettiğiniz bilgileri lütfen paylaşın. Gerekirse araştırıp kanıtlarıyla size sunayım.
Ortadan kaybolduğumu gördüğünüz bir konuyu lütfen paylaşın, asılsız iddia ortaya atmak suçtur.
bu yazılardır. Siz doğrudan bana "uydurma bilgi veriyorsun, ortadan kayboluyorsun" tarzında bir yaklaşımda bulundunuz. Asıl iftira budur, hala cevaplamadınız.

Görevime başladığımdan beri her zaman üyelere, moderatörlere, yöneticilere karşı saygı çizgimi korudum ve korumaya da devam edeceğim. Hiçbir zaman karşımdaki kişi ile de tartışmadım, aynı şekilde sizle olan bu diyaloğumun da fikir alışverişi havasında devam etmesini diliyorum. Sizden de aynı özeni göstermenizi rica ediyorum.

Bahsi geçen iddianızdaki zararlı yazılımı, Kaspersky hangi sınıflandırmaya aldı? Ayrıca bu durumu Windows Defender aracılığıyla geri bildirim ile Microsoft'a bildirdiniz mi? Gözden kaçırdıkları bir zararlı mevcutsa (ki pek zannetmiyorum) bildirmeniz durumunda ilgilenebilirler.

Asıl olay bilinçli Kaspersky Kullanıcısının bilgisayarına Windows Defender kullanırken virüs bulaşmasıymış. Bilgisayarının yavaşlamasıymış. Yanlış mı anladım? Tüh senin gibi Windows Defender'a. Yazıklar olsun.

Kuruluşunuz tarafından yönetilir." uyarısı çıkmaya başladı. Üstelik bilgisayarım, ev PC'si olmasına rağmen!

Bunu okuyunca temsili ben: 🤣

Moderatör arkadaş çok sabırlı. Ben olsam hiç kale almazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı