AVG vs Avast

AVG mi Avast mı

• AVG

• Avast

• Windows defender

• Hepsi çöp

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Yanlız AVG ile Avast tam anlamıyla aynı ürünler. Avast AVG'yi satın aldıktan sonra arayüz hariç bütün modülleri iki programda da aynı olacak şekilde değiştirdi.

Bilinçli kullanıcının başına zaten bir iş gelmez de, ben tehlikeli sularda yüzmek istiyorum dersen Avast bunların arasından daha iyi olur.

Norton Security kullanırım hep. Ne sistem zorlaması yaşadım ne de başka problemler. 5 lisans alırım her sene 100 TL'ye, 5 bilgisayara kurarım. Bilgisayar başı 20 TL'ye güvendiğim bir koruma olur. Gerçi en son 120 TL olmuş sanırım.

5 Yıl önce virüs programı kullanmayı bıraktım. Herkesin dediği gibi bilinçli kullanıcı iseniz Windows Defender hepsinden daha iyi sonuç veriyor.

@MuzY Ankette verdiğin, AVG, Avast, Defender gibi programları pek tavsiye etmiyoruz.
Çok daha kaliteli programlar yükleyebilirsin. :)

AVG bence. Avast'tan nefret ediyorum. Tutarlı sonuçlar vermiyor.
İkisi de aynı zaten. Sahibi de aynı. Adı farklı sadece. :D

Bilinçli kullanıcının başına zaten bir iş gelmez de.
Bu ülke, hep bu zihniyetten dolayı kaybetti. :)

@MuzY Ankette verdiğin, AVG, Avast, Defender gibi programları pek tavsiye etmiyoruz.
Çok daha kaliteli programlar yükleyebilirsin. :)

İkisi de aynı zaten. Sahibi de aynı. Adı farklı sadece :D

Bence isimlerimizden hangilerini önerdiğimiz belli oldu :D

Antivirüs ile ülkenin durumunun ne alakası var :)

Sizi tanımıyorum lakin çok da antivirüsler ile haşır neşir olduğunuzu sanmıyorum, veya gerçekten Kaspersky sevdalısı birisi olabilirsiniz ki bu diğer antivirüslerin kötü olduğu anlamına gelmiyor.

Bir ev kullanıcısı olarak, bilinçli bir insan olduğunuz sürece bilgisayarınızı korumak için piyasadaki en güçlü antivirüsü kullanmanıza gerek yok. Paranoyanızı bir kez daha gözden geçirin derim.

Sürekli korsan yazılımlar kullanmadıktan sonra, zararlı olabilecek içerikleri indirmedikten sonra, maillere gelen bağlantılarda fatura indirimi yazan her linke tıklamadıktan sonra Windows Defender harici bir yazılıma gerek duymazsınız. Eğer korsanı dibine kadar kullanırım ama çok da zarar görmem derseniz buyrun Avira, Kaspersky vs. kullanabilirsiniz.

Ha bir de Interpol tarafından aranmıyorsanız da Windows Defender işinizi görür :) .

Geri
Yukarı