AVG'yi Sildikten Sonra İnternetin Gitmesi

ahmetberke

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şimdi AVG internet security programının süresi bitmişti. Ben de sildim aslında ilk başta silemedim, %72'de takılı kaldı. Ben de Revo uninstaller kullanarak bir kez daha denedim yine olmadı, en son bilgisayardaki AVG bağlantılı her şeyi sildim ve denetim masasına gittiğimde silinmişti. Sorunda şu; ilk denememde yani normal yollarla denerken Wi-Fi simgesine ünlem geldi. Ben de pek takmadım sonra yeniden başlattığımda sorun devam ediyordu, tanımlanmayan ağ internet erişimi yok diyordu. Ben de biraz araştırdım ve şunları denedim:
1- DNS adresini ve IP adresini değiştirmek.
2- Sürücüyü kaldırıp tekrar yüklemek. (Atheros AR9285)
3- Sürücüyü güncellemek.
4- Sürücüyü sürücü listesinden modemim ile değiştirmek.
5- Videoda:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1.24'de başlıyor. Bahsedilen bir driver vardı AVG'ye ait. Onu "yükle" seçeneğinden geri yüklemek.

Bunların hiçbiri bir şeye yaramadı. Modem: Asus DSL-N16
Internet: TurkNet 75 Mbps
Her ne kadar modemi ve interneti vermiş olsamda ikisiyle de alakalı olduğunu düşünmüyorum. Konuda deneyimi veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer cihazlarla internete bağlanabiliyorsan muhtemelen ağ ayarları ya da sürücüsü ile alakalı bir sorundur. AVG'yi kaldırırken sorun olduysa tekrar yükleyip düzgün bir şekilde kaldırmayı da deneyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı