Avira Prime 3 ay ücretsiz

Avira Prime 3 ay ücretsiz, buradan alabilirsiniz. Avira'yı en son Norton satın aldığı için kullanmanızı önerebilirim eğer antivirüs kullanmıyorsanız.

@Angarabebesi'a bilgi için teşekkürler. Diğer insanların da görmesi için konuyu oluşturdum.

Eki Görüntüle 1563334

Eki Görüntüle 1563328

E postanızı yazdıktan sonra size link gönderecekler, linke basıp Avira hesabı oluşturup tamamlayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1563332

Kaspersky Free kullanıyorum, bunu kullanayım mı?

Ve ayrıca 5 cihaza kadar bu deneme geçerli imiş.

Kaspersky Free sürümü yerine Avira Prime çok daha iyi olacaktır. Birisi temel ücretsiz sürüm birisi paralı tam korumalı sürüm.

Arkadaşlar ben beğenmedim. Ayrıca yarım saat boyunca silmeye uğraştım. Anca silebildim.

Arkadaşlar ben beğenmedim. Ayrıca yarım saat boyunca silmeye uğraştım. Anca silebildim.

Revo Uninstaller ile ya da korumasını kapatıp silebilirdiniz. Avira'nın aktif koruması açıksa silinmekte zorlanabilir.

Avira Prime'da güvenlik duvarı varsa, ki güvenlik duvarı muhtemelen vardır (sonuçta ücretli sürüm), geçmeniz mantıklı olabilir. Ancak güvenlik duvarı yoksa Kaspersky Security Cloud Free daha mantıklı bence.

Revo Uninstaller ile ya da korumasını kapatıp silebilirdiniz. Avira'nın aktif koruması açıksa silinmekte zorlanabilir.

Sildim zaten zar zor. Yine de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı