Avrupa'da Oynayan 4 Futbolcumuz Bu Hafta Gol Attı

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Çağlar Söyüncü, Cenk Tosun, Enes Ünal ve Ozan Kabak bu hafta Avrupa'da oynadıkları liglerde gol atma başarısını gösterdiler. Bir diğer Milli oyuncumuz Yusuf Yazıcı ise takımına asist ile katkıda bulundu.

İngiltere Premier Lig'in 11. haftasında Leicester City, deplasmanda Crystal Palace'ı Çağlar Söyüncü ve Jamie Vardy'nin golleriyle 2-0 mağlup ederek 3 puanı hanesine yazdırdı.

İngiltere Premier Lig'de Cenk Tosun sahne aldı. Merseyside ekibi Everton, Premier Lig'in 11. haftasında Tottenham'ı ağırladı. Mücadele, milli yıldızımız Cenk Tosun'un 90+7'de attığı golle 1-1 sonuçlandı.

İspanya La Liga'da 12. hafta mücadelesinde Real Valladolid, sahasında Real Mallorca'yı 3-0 mağlup etti. Milli futbolcumuz Enes Ünal, takımının ikinci golünü attı ve bu sezon ilk kez ağları sarstı.

Almanya Bundesliga'nın hafta karşılaşmasında milli futbolcu Ozan Kabak'ın formasını terlettiği Schalke 04, deplasmanda Augsburg'u 3-2 mağlup etti. 71. dakikada durumu 2-2'ye getiren golu Ozan Kabak attı.

Milli futbolcularımız Yusuf Yazıcı ve Zeli Çelik'in 90 dakika forma giydiği maçta Lille deplasmanda Marsilya'ya 2-1 mağlup oldu. Lille'in tek golü ise 83. dakikada Yusuf Yazıcı'nın asistinde Soumaoro'dan geldi. Yusuf böylece son 4 maçtaki 4. asistine imza atmış oldu.

Cenk keşke başka bir takıma gitseydi, Everton'da neredeyse hiç süre alamıyor, alamadıkça da değeri düşüyor. Bu sezon ligde 2 maç, toplamda 57 DK süre alabilmiş.
Cenkin kalitesine bişey demiyorum ama premier lig oyuncusu değil.🙂 Ha bu Bi aşağılama kesinlikle değil, cenk in 2 gömlek üstü 10 tane isim sayılır premier ligi kaldıramıyacak.

Cenk'in kalitesine bir şey demiyorum ama Premier Lig oyuncusu değil.🙂 Ha bu bir aşağılama kesinlikle değil, Cenk'in 2 gömlek üstü 10 tane isim sayılır Premier Ligi kaldıramayacak.

Everton taraftarlarına bakarsanız her maç Cenk'in başlamasını istiyorlar. Cenk süre alamadığı için etki yaratamıyor bence. Şampiyonlar Liginde kalitesini göstermişti, gerek Porto'ya attığı gol gerek Benfica'ya attığı gol. Sadece golleriyle de değil, hücum anlamında attığı kilit paslarla da bunu gösterdi. Premier Ligde ne kadar süre alırsa o kadar daha gelişeceğini düşünüyorum.

Cenkin kalitesine bişey demiyorum ama premier lig oyuncusu değil.🙂 Ha bu Bi aşağılama kesinlikle değil, cenk in 2 gömlek üstü 10 tane isim sayılır premier ligi kaldıramıyacak.
Cenk şuan da Everton'daki en iyi santrafor. Hocası artık niye taktıysa Cenk'e oynatmıyor adamı. Çok kısır bir takımlar ayrıca.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı