Bu sene Türk takımları Avrupa'da nasıl bir başarı gösterir?

ClientNicki

Hectopat
Bu sezon 1 takımımız şampiyonlar ligi, 3 takımımız konferans liginde boy gösteriyor. Sizce bu takımlar ne kadar başarı gösterir yıl sonuna kadar nereye kadar ilerlerler? (benim tahminim konferans liginde bir takımımız çeyrek final görecek gibi.)

konferans liginde finale bjk-fb bile olabilir ama çeyrek finali kesin görür diyorum ben bir tğrk takımı, şampiyonlar ligi biraz sorun olabilir ancak türk takımlarımıza başarılar

Fenerbahçe Yarı final
BJK çeyrek final
ADS son 16.
Galatasaray sence ne kadar başarı elde eder?

konferans liginde finale bjk-fb bile olabilir ama çeyrek finali kesin görür diyorum ben bir tğrk takımı, şampiyonlar ligi biraz sorun olabilir ancak türk takımlarımıza başarılar
Bende çok rahat bir çeyrek final bekliyorum.

Ben Galatasaray’dan UCL’de çeyrek final bekliyorum. Avrupa Ligine düşersekte kupayı kazanabilecek bir kadromuz var. Lakin bu kadroyu doğru işlemek bu kadroya sahip olmaktan daha önemli.

Galatasaray - UCL gruplarında 3.lük. UEL'de final ve 2.lik.
Fenerbahçe - UECL final ve şampiyon
Beşiktaş - Play-off'ta elenir
Adana Demirspor - Play-off'ta elenir

Bu sezon 1 takımımız şampiyonlar ligi, 3 takımımız konferans liginde boy gösteriyor. Sizce bu takımlar ne kadar başarı gösterir yıl sonuna kadar nereye kadar ilerlerler? (benim tahminim konferans liginde bir takımımız çeyrek final görecek gibi.)
GS: CL'ye kalırsa gruptan çıkamaz, Avrupa Ligi'ne düşerse çeyrek final görür.
FB: Çeyrek final
BJK: Bence senenin sürpriz takımı olacak Beşiktaş. Kadro kalitesi diğer 2 rakibine kıyasla düşük ama ligde ve Avrupa'da ciddi başarı elde edeceklerini düşünüyorum.
ADS: Osijek'i elediklerini söyleyebiliriz, bir sonraki turda rakipleri Olympiakos - Genk ikilisinden birisi olacak. Bu iki takıma bakınca elenmelerinin sürpriz olmayacağını söyleyebiliriz.

Geri
Yukarı