Avustralya'nın en çok aranan suçlusu olarak nitelenen Masood Zakaria Türkiye'de yakalandı!

Diğer ülkeler bu konuda nasıl bilmiyorum tam olarak, ama düşününce şu anki bilgilerim ile bir suçlunun yaşanası ve rahat olarak girebileceği ülkeler arasında Türkiye ilklerden olabilecek gibi geliyor şu an, Avrupa ülkelerini bırakırsam.

Emin olmadığını tekrar tekrar belirtiyorsun bilmiyorsan araştır araştırmayacaksan da böyle söyleyemezsin ülkenizi, bu kadarmı sevmiyosunuz çözemiyorum.

@emirhannk Ülkemizi seviyoruz diye eleştirmeyecek miyiz? Ben de bu kadar mı körsünüz olup biteni nasıl görmüyorsunuz çözemiyorum. Ama cevabı ekonomik durumumuza bakarak almış oluyorum. Ülkeyi sevmek gerçekleri görmemezlikten gelmek değildir. Eleştirerek daha iyi hale gelmesini istemektir. Ülke sevdasını yanlış yorumladığınız için kabus gibi dönemler geçiriyoruz. Ülkesini seven doğrulara gözünü yummaz, yanlışın yanında yer almaz.

Emin olmadığını tekrar tekrar belirtiyorsun bilmiyorsan araştır araştırmayacaksan da böyle söyleyemezsin ülkenizi, bu kadarmı sevmiyosunuz çözemiyorum.

Sizin için ülkeyi sevmek= AKP'ye oy vermek değil mi? Hadi başka kapıya geçeceksin o işleri kimsenin ülke sevgisini sorgulamak AKP seçmeninin haddine değil.

Ne alakası var saçma bir yorum niye kaçan suçlular sadece Türkiye'ye mi geliyorlar.

İnsanlar, sınırların ne olduğu belirsiz insanlara karşı korunmasını, bu sayede böyle suçluların ülkemize girmesinin zorlaşacağını anlatıyor. Sizde "ülkenizi, bu kadarmı sevmiyosunuz" diye bir yazı yazmışsınız. İnsanda biraz utanma olur be. Gerçekleri söyleyenlere ülkesini sevmiyor nasıl diyebilirsiniz?

Kaçan suçluların, sınırlarını kaçak insanlara karşı iyi koruyan ülkelere mi kaçması daha kolaydır, yoksa sınırlarından kaçak insanların fazlaca girdiği ülkelere kaçması mı daha kolaydır? Bunun cevabını 1. sınıfta olan bir çocuk bile rahatlıkla bilir, ama siz bunu anlayamadan yorum yapmışsınız bir de millete araştır diyorsunuz.

Hocam galiba ülkeye kadar girip villada yakalanması kötü bir şey olduğu söyleniyor.
Anladım, ama boş iş. Ülkeler arası kaçak geçiş gayet kolay olabilen bir mesele. O yüzden polisimiz görevini yapmış ve adamı yakalamış bu güzel bir şey.
Diğer ülkeler bu konuda nasıl bilmiyorum tam olarak, ama düşününce şu an ki bilgilerim ile bir suçlunun yaşanası ve rahat olarak girebileceği ülkeler arasında Türkiye ilklerden olabilecek gibi geliyor şu an, Avrupa ülkelerini bırakırsam.
O kadar da kötü olduğumuzu düşünmüyorum. Orta Asya ülkelerini bir düşün, Amerika'ya bile Meksika'dan delisine kaçak geçiş oluyor, avrupada zaten terörist olmak serbest ne yazık ki (o ülkenin teröristi değilsen).

Tamam kılıçlaroğlu gibi vatan haninine güvenin ülkeyi kurtaracak daha konuşmayı bilmiyor.

images.jpeg

Vatan haini deyince aklıma geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı