Axe neden sevilmiyor?

Kendim kullanıyorum. Kime söylesem saçma sapan tepkiler veriyorlar. Neden hiç kimse sevmiyor? Neden böyle düşünüyorlar? Ben şahsen beğeniyorum.

Axenin kokuları çok yoğun ve bulunduğu ortamı domine edebiliyor, bundan dolayı sevilmiyor. Ben özellikle spor salonunda ki giyinme odasında çok axe kokusu alıyorum, yani koku fena değil ama ortamı boğunca koku güzel olsa bile nefret ediyor insan. Axenin kokuları bu yoğunlukla daha çok soğuk havalara uygun bence, yazın o yoğunluk rahatsız edici bir hal alıyor. Kışlık olan güçlü bir parfümü yazın sıkmaktan pek bir farkı yok...

Ben oldum olası parfümcüyüm, hafif yazlık bir parfümü tercih ederim genel olarak. Deodorant olarak stick kullanmayı daha çok seviyorum.

Axenin kokuları çok yoğun ve bulunduğu ortamı domine edebiliyor, bundan dolayı sevilmiyor. Ben özellikle spor salonunda ki giyinme odasında çok axe kokusu alıyorum, yani koku fena değil ama ortamı boğunca koku güzel olsa bile nefret ediyor insan. Axenin kokuları bu yoğunlukla daha çok soğuk havalara uygun bence, yazın o yoğunluk rahatsız edici bir hal alıyor. Kışlık olan güçlü bir parfümü yazın sıkmaktan pek bir farkı yok...

Ben oldum olası parfümcüyüm, hafif yazlık bir parfümü tercih ederim genel olarak. Deodorant olarak stick kullanmayı daha çok seviyorum.

Stick hiç hoşuma gitmiyor. Parfümlerin kokusunu pek beğenmiyorum. Zaten yazın sonuna geldik. Sonbahar, kış. Axe kullansam çok bir şey olmaz bence.

Kendim kullanıyorum. Kime söylesem saçma sapan tepkiler veriyorlar. Neden hiç kimse sevmiyor? Neden böyle düşünüyorlar? Ben şahsen beğeniyorum.
Axe ye kim kötü derki ben kullanıyorum ha bazıları kötü ama bazıları efso .

Ben axe kullanıyorum ve arkadaşlarım ile sohbetim arasında koltuk altımıza ne sürdüğümüzü konuşuyoruz.

7-8 kişiye sordum ve 10 tanesi Axe'ye kötü dedi.

Ders çalışın az hocam. Gayet kaliteli bir marka.

Hangilerini önerirsiniz? Yukarıda bir arkadaş Apollo'yu önerdi. Kendim siyah ve turuncu olanını kullandım. Adlarını hatırlamıyorum.
Ben en son africa almıştım gayet güzel bence. Bide hangisiydi hatırlamıyom ama ya siyah olan yada kahverengi olanda iyiydi .

Geri
Yukarı