Axess kredi kartı limitini arttırmıyor

korkusuzz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, başvuru yapıyorum, aradan 2 dk geçiyor olumlu geri dönüş yapamıyoruz daha sonra tekrar deneyin diyor. İlla aylık gelirini 50bin TL mi yapmam lazım? Yalan söylemek mi lazım? PC alacağım.

Arkadaşlar, başvuru yapıyorum, aradan 2 dk geçiyor olumlu geri dönüş yapamıyoruz daha sonra tekrar deneyin diyor. İlla aylık gelirini 50bin TL mi yapmam lazım? Yalan söylemek mi lazım? PC alacağım.
Hocam gelir beyan etmeden zaten kredi kartı limitiniz artmaz. Bunun yanında kredi kartı limitleri diğer bankalarda var olan kredi kartı limitlerinizle birlikte değerlendirilir. Dolayısıyla 30-35 bin TL üstü limite çıkarmak için gelir beyanı yapmak gerekmekte.

Hocam gelir beyan etmeden zaten kredi kartı limitiniz artmaz. Bunun yanında kredi kartı limitleri diğer bankalarda var olan kredi kartı limitlerinizle birlikte değerlendirilir. Dolayısıyla 30-35 bin TL üstü limite çıkarmak için gelir beyanı yapmak gerekmekte.
Biliyorum gelir beyanına ben 10bin tl yaptım fakat olmuyor 20 bin tl yaparsam olurmu sizce

Seçim öncesi denetleme sıkılaştırıldi.
Kimse kartla nakit çekmesin, dolar altın almasın diye.
Şuan hiçbir banka limit yükseltmiyor.
Hatta geçen sefer YapiKredi ve Ziraat habersiz limitleri çok aşağı çekti 22.000 den 3.000 gibi .
Çoğu kişi mağdur oldu.

Hocam banka kendi yükseltmek istemedikçe zor bir anda limit yükseltmez bir de gelir kısmına banka kendi arttırmak isteyince geliri kendisi yükselterek ayarlıyor ama şansınızı deneyebilirsiniz geliri yüksek yazarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı