Axle GTX 1660S nasıldır?

TEDO

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz, GTX1660 Super 6GB, 16GB Ram, 500GB m.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik iyi bir sistem mi bütün oyunları kasmadan rahat bir şekilde oynayabilir miyim? Ekran kartı axle olduğu için şüphe duydum size danışayım dedim bu arada monitörüm 60Hz bir sıkıntı çıkarır mı? Sistemi 10.500 TL'ye aldım değmiş mi sizce cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Tabii ki de kötü yapmışsın önce bir sor bilene. Bütün oyunları rahat bir şekilde oynayamazsın o ekran kartı markasını hayatım boyunca duymadım elinde patlasa ne olacak? Bunun garantisini veriyor mu firma? GTX 1660 Super'e öyle bir PSU mu takılır 500W ne? Daha markası belli değil daha güzel bir sistem bulabilirdik sana. Ayrıca Technopat sosyalde bile böyle sistemlere bu watt değerinde PSU'ların önerilmesi veya sorulması yasak. Sistem kendi kendini kapatırsa şaşırma ama ne diyeyim.

Son düzenleme:
Aerocool'a markası belli değil diyerek çok abartmışsın.
Ekran kartını kast etmiştim. Googlea yazınca bile bu çıkıyor 😂😂

0_Series_Shinkansen_Wheel-06.jpg

Aerocool'a markası belli değil diyerek çok abartmışsın.

Ha areocoola laf ettiğim bir kısım varmış şimdi görüyorum.

Değmemiş, yukarıda atılan 6600 sistem çok daha iyi.

Merhaba AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz, GTX1660 Super 6GB, 16GB Ram, 500GB m.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik iyi bir sistem mi bütün oyunları kasmadan rahat bir şekilde oynayabilir miyim? Ekran kartı axle olduğu için şüphe duydum size danışayım dedim bu arada monitörüm 60Hz bir sıkıntı çıkarır mı? Sistemi 10.500 TL'ye aldım değmiş mi sizce cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim.
Sistemi iade edin hocam bence.
Sonra bu sistemi alın kesinlikle:

@yoshitsune teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı