Axle RX 560 oyunlarda ısınır mı?

Bütçe
2000-3100

TheNovm

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, maaşım yattı ve ben de sonunda güzel bir ekran kartı alabildim/aldım. malum fiyatlar çok fazla olduğu için çift fan RX 560 almayı uygun gördüm. Alırken marka fark etmez dedim (pek oyun oynamıyorum, genelde kod editörü ile işim oluyor) ve ucuz olanını aldım çünkü bilgisayar parçaları haricinde başka şeyler de almam gerekiyordu, fakat bazı şüphelerim var; CS:GO, Valorant gibi oyunlarda drop yer mi, ısınır mı? daha önce RX 560 veya Axle RX 560 kullanan birileri yanıtlarsa daha iyi olur.

Not: Ekran kartını Trendyol üzerinden aldım.

Sistemim;
  • PSU: Thermaltake 850W
  • Anakart: Gigabyte B450M Gaming.
  • CPU: Ryzen 5 1600 (12 çekirdek)
  • RAM: 2x4 HyperX Kingston (2666MHz)
  • SSD: Liteon CA3-8D256 (256 GB)

Son düzenleme:
Kullanmadım. RX 560 zaten çok güç çeken, çok ısınan bir kart değil. Bu modelin soğutması yeterli gelecektir.

Tamamdır, teşekkür ederim. Şu anda NVIDIA GT9500 ekran kartı var ve çok ısınıyor ve sorun yaşıyorum umarım bir daha yaşamam... :)
Ürün elime yarın ulaşır diye düşünüyorum... Bir tanıtım videosu vs çekmemi isteyen arkadaşlar varsa etiketleyebilir beni bu sayede moderatör arkadaşa söyleyebilirim.
Arkadaşlar kart elimde ısınma vs. sorun yok Aoe2DE, CS:GO, LoL, Minecraft tarzı oyunlar da test ettim düşük FPS ısınma sorunu yok, en yüksek kalitede bütün oyunları oynatıyor ReLive özelliği harika çalışıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı