Ayak bileği burkulması

530546

Decipat
Arkadaşlar merhaba, birkaç saat önce bakkala ekmek almaya gittim yolda yürürken ayak bireğimi burktum. Yarın akşam köye gideceğiz. Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Binanın çocuklarına da rezil oldum be. Şu anda ayağımı buza tutuyorum. Etkisi yok gibi geliyor bir de ayağıma zar zor basıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, birkaç saat önce bakkala ekmek almaya gittim yolda yürürken ayak bireğimi burktum. Yarın akşam köye gideceğiz. Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Binanın çocuklarına da rezil oldum be. Şu anda ayağımı buza tutuyorum. Etkisi yok gibi geliyor bir de ayağıma zar zor basıyorum.
Burkmuşsan yarın şişecek ve bir iki gün üzerine basamayacaksın. Acile gidip bir krem yazdırabilirsin işe yarıyor.

Hocam gidin bir doktora nereden bilelim kırık mı çıkık mı Allah aşkına?

Dostum bence doktora görünsen iyi olur. Ancak burkulduysa ona pek bir çare yok zamandan başka. Fazla yüklenmeden geçmesini bekleyeceksin burkulma derecesine göre 1-2 ay. Belki doktor sabitleyici bir şey takabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı