Çözüldü Ayakkabı Dünyası adlı site güvenilir midir ?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jugram

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu siteden ayakkabı almak istiyorum ama ne kadar güvenilir hiç bilmiyorum, daha önce buradan alışveriş yapan veya güvenilir olup olmadığını bilen var mı ?

Çözüm
Çok eski bir firmadır. Sonradan Esas Holding (Kurucusu: Şevket Sabancı'dır) ile ortaklık (ortalık diyoruz ama %50'den fazlasından söz ediyoruz.) yapıp daha geniş çaplı bir kitleye hitap etmeye başladılar. Yanlış hatırlamıyorsam 3-4 senedir de online hizmet veriyorlar. Yani bir sorun olursa firmanın uzantısı güvenilir, bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. (Ben iki kez online alışveriş yaptım. Bir sorun yaşamadım.)
Çok eski bir firmadır. Sonradan Esas Holding (Kurucusu: Şevket Sabancı'dır) ile ortaklık (ortalık diyoruz ama %50'den fazlasından söz ediyoruz.) yapıp daha geniş çaplı bir kitleye hitap etmeye başladılar. Yanlış hatırlamıyorsam 3-4 senedir de online hizmet veriyorlar. Yani bir sorun olursa firmanın uzantısı güvenilir, bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. (Ben iki kez online alışveriş yaptım. Bir sorun yaşamadım.)

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı