Ayakkabıda çıkan beyaz izler

.Neo.

Kilopat
Resimdeki gibi izler çıkıyor ayakkabında. Onceki ayakkabılarımda hiç olmadı. Onlar da siyahtı. Yaşayan var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20221012_150445.jpg
    IMG_20221012_150445.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 111
Düşük ihtimal suya bastıysan oradan da kalmış olabilir - sürekli oluyorsa ayağın terlemiştir, onlarda terdeki tuz gibi duruyor daha çok.

Çorapsız giymeni önermem, gündelik değiştir.

Ayağınız çok terliyor mu hocam? Terleyen arkadaşlarımın kıyafetlerinde de böyle izler çıkıyor. Bir de kumaş türüne göre değişiyor sanırım.

Ter izi hocam bu. Ya da giymeden önce pudra falan döktüysen ondan olabilir.

Ayağınız çok terliyor mu hocam? Terleyen arkadaşlarımın kıyafetlerinde de böyle izler çıkıyor. Bir de kumaş türüne göre değişiyor sanırım.

Düşük ihtimal suya bastıysan oradan da kalmış olabilir - sürekli oluyorsa ayağın terlemiştir, onlarda terdeki tuz gibi duruyor daha çok.

Çorapsız giymeni önermem, gündelik değiştir.

Evet çok terliyor. Bir ayakkabıyı 2 gün üst üste giymiyorum da. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Ter izi hocam bu. Ya da giymeden önce pudra falan döktüysen ondan olabilir.

Pudra değil de karbonat kullanıyorum kokuyu alsın diye. Size de teşekkür ederim.

Pudra değil de karbonat kullanıyorum kokuyu alsın diye. Size de teşekkür ederim.

Sebebi karbonat hocam, aynısı bende de olmuştu çünkü, karbonat nemlenince bu şekilde dışarı iz veriyor.

Geri
Yukarı